ПОКЛИКАННЯ-ОСВІТЯНИН

     

У першу неділю жовтня в Україні відзначають День працівників освіти, але всі традиційно його називають Днем учителя. Тому напередодні цього свята вітають вчителів. Урочистий захід відбувся 2 жовтня у великому залі Запорізької міської ради. Гостей свята привітав міський голова Володимир Буряк. Кращі з них отримали сертифікати премій міського голови. Це вчителі, вихованці яких перемагали на учнівських олімпіадах та конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, вчителі, які стали переможцями І та ІІ турів всеукраїнського конкурсу «Учитель року», працівники закладів дошкільної освіти і т.д.

     Премію міського голови отримали також одні з найкращих вчителів нашого ліцею: Кайдаш Олег Іванович, Лисенко Наталія Віталіївна та Килівник Наталія Миколаївна.

     Зазначимо, що учні Олега Івановича та Наталії Віталіївни щороку посідають призові місця на ІІІ (обласному) та IV Всеукраїнському етапах учнівських олімпіад та конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук.

     Побажаємо нашим шановним колегам міцного здоров’я, великих творчих успіхів, талановитих учнів, терпіння та мудрості!

DSC02785DSC02794

DSC02796 1

DSC02797

DSC02798

DSC02806 1

DSC02807