Партнерство КНЕУ ім. В. Гетьмана та Запорізького ліцею «Логос». Тренінг турніру «Стратегія фірми – 2016»

     У межах підготовки до турніру «Стратегія фірми-2016» відбулися нові тренінги для прогресивних педагогів українських міст. На тренінгах були обговорені інновації у сфері шкільної економічної освіти – бізнес-симуляції та ділові ігри, а також майбутнє проведення турніру «Стратегія фірми» 2016 року, до якого можуть безкоштовно приєднатися старшокласники з усіх регіонів країни. Учасники мали змогу апробувати можливості потужної вітчизняної бізнес-симуляції ViAL+ – комп’ютерного середовища майбутнього учнівського змагання.

5 лютого турнір «Стратегія фірми-2016» був представлений у Запорізькому ліцеї «Логос» завдяки зусиллям директора ліцею Анатолія Давидовича Рівкіна, вчителя економіки цього ліцею – Наталії Віталіївни Лисенко, та волонтера ГО “Поруч” – Дементьєва Владислава. На презентації інтерактивних симуляторів підприємства та всеукраїнського бізнес-змагання були присутні не лише вчителів шкіл, а й викладачі кафедри бізнес-адміністрування і менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Запорізького національного університету. Не меншу радість приносить інтерес тих, для кого «Стратегія фірми», власне, і проходить, – молоді. Декого із присутніх на тренінгу школярів ViAL+ просто зачарував, просто не хотіли від нього відриватися. І ми впевнені, що ці юнаки й дівчата багато чого зможуть досягти з його допомогою. Можливо, всеукраїнського лідерства і перемоги в турнірі? ViAL+ освітня технологія, яка дозволяє формувати прикладні ділові компетентності ще зі школи. Робота в симуляторі дає можливість удосконалити цілу низку soft skills – навики самодисципліни, самопрезентації, комунікації та управління часом. Тому програма, безперечно, стане корисною для творчого вчителя економіки, що прагне повноцінно підготувати вихованців до непростого дорослого життя.

На сьогодні запозичення й адаптація кращого західного досвіду – невід’ємна умова європеїзації української освіти. Тому так важливо не просто рекомендувати впровадження інновацій, а й дати можливість «спробувати» кожну з них.

Віталій Паздрій

1.jpg 2.jpg 3.jpg