День ракетних військ і артилерії України

3 листопада, четвер

Безымянный.jpg

Професійне військове свято українських ракетників і артилеристів приурочено дню, в який в роки Великої Вітчизняної Війни, 3-го листопада 1943-го року, при високої щільності артилерії на ділянці прориву оборони противника була розпочата операція з визволення столиці України - міста Києва. Він відзначається на підставі Указу Президента незалежної України від 31-го жовтня 1997-го року № 1215/97.

У День ракетних військ і артилерії незалежної України ми приєднуємося до привітань на адресу всіх, хто пов’язав свою трудову діяльність і свій громадянський обов’язок з розробками і виробництвом цієї високотехнологічної техніки, на адресу тих, хто зараз несе свою вахту на бойовому посту, на адресу ветеранів ракетників і артилеристів. Зі святом Вас і глибокий Вам уклін! З Днем ракетних військ і артилерії!

Учні 5-11 класів ліцею приєдналися до волонтерської акції та зібрали кошти на підтримку воїнів-артилеристів нашої області, які зараз беруть участь в АТО. Адміністрація ліцею від імені волонтерів передає подяку всім класам, які брали участь в акції. А особливо батьківським, учнівським колективам та класним керівникам 11 ФМІП, 9ІП, 7А, 5А.  

IMG_20161102_112633.jpg

На знімку активісти парламенту з волонтерами.