Вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні

Безымянный.jpg

          20 лютого 2017 року Україна відзначала День Героїв Небесної Сотні. Це день вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. Захисники нашої Вітчизни поклали душу і тіло на вівтар свободи своєї країни, і ми про це повинні завжди пам’ятати.

      У Запорізькому ліцеї «Логос» до Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні відбулася низка урочистих заходів. За усіх часів не було більш почесної справи, ніж захищати рідну землю, відстоювати свободу та незалежність своєї Батьківщини. Класні керівники восьмих класів (Петров Роман Володимирович і Сурду Костянтин Якобович) та їхні учні підготували і провели відкритий виховний захід - незабутній Урок гідності та патріотизму «Немає більш шляхетної місії, ніж захищати свій народ».

Учні почули багато фактів про трагічні події Революції Гідності, передивилися документальні фільми та фотодокументи.Згадали Героїв, які віддали своє життя за майбутнє України, щоб пам’ять усіх  невинно убитих згуртувала живих, дала силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної землі. Учні та вчителі в жалобі схилили голови за світлу память Героїв у хвилині мовчання.

 Нехай вічно палають свічки пам’яті загиблих у наших серцях!

Слава Нації!

Україна – понад усе!

Слава Україні!

Героям Слава!

myFlickr