РОЗКЛАД проведення державної підсумкової атестації

у 2017-2018 навчальному році за освітній рівень базової загальної середньої освіти

в Запорізькому ліцеї «Логос» Запорізької   міської ради Запорізької області

Предмет Дата Час

Клас

№ аудиторії

Обов’язкиускладіатест. комісії Прізвище, ім’я, по батькові Освіта Місцероботи, посада
1

Українська    мова

(диктант)

01.06

2018

п’ятниця

9-00

9-хб-ме

207

Голова комісії

Члени комісії:

Вчитель,який викладає предмет

Вчитель

Байшева Світлана Шаміліївна

Гунченко Світлана Анатоліівна

Бончева Галина Георгіївна

Вища

Вища

Вища

Зас.директора

(ЗЛ «Логос»)

Вч. укр. мови та літератури

(ЗЛ «Логос»)

Вч. укр. мови та літератури

(ЗЛ «Логос»)

   

01.06

2018

п’ятниця

9-00

9-фм

209

Голова комісії

Члени комісії:

Вчитель,який викладає предмет

Вчитель

Фурман Ірина Тимофіївна

Гунченко Світлана Анатоліівна

Бова Ірина Михайлівна

Вища

Вища

Вища

Зас.директора

(ЗЛ «Логос»)

Вч. укр. мови та літератури

(ЗЛ «Логос»)

Вч. укр. мови та літератури

(ЗЛ «Логос»)

   

01.06

2018

п’ятниця

9-00

9-іп

208

Голова комісії

Члени комісії:

Вчитель,який викладає предмет

Вчитель

Рівкін Анатолій Давидович

Орел  Ганна Михайлівна

Сальнікова Ельміра Іванівна

Вища

Вища

Вища

Директор

(ЗЛ «Логос»)

Вч. укр. мови та літератури

(ЗЛ «Логос»)

Вч. рос. мови та літератури

(ЗЛ «Логос»)

2 Математика (письмово)

05.06.

2018

вівторок

9-00

9-хб-ме

207

Голова комісії

Члени комісії:

Вчитель,який викладає предмет

Вчитель

Сухачова Людмила Василівна

Коробова Ніна Михайлівна

Донін Фелікс Леонідович

Вища

Вища

Вища

Зас.директора

(ЗЛ «Логос»)

Вч. математики

(ЗЛ «Логос»)

Вч. математики

(ЗЛ «Логос»)

   

05.06.

2018

вівторок

9-00

9-фм

209

Голова комісії

Члени комісії:

Вчитель,який викладає предмет

Вчитель

Рівкін Анатолій Давидович

Богомазова Наталія Анатоліївна

Килівник Наталія Миколаївна

Вища

Вища

Вища

Директор

(ЗЛ «Логос»)

Вч. математики

(ЗЛ «Логос»)

Вч. математики

(ЗЛ «Логос»)

   

05.06.

2018

вівторок

9-00

9-іп

208

Голова комісії

Члени комісії:

Вчитель,який викладає предмет

Вчитель

Богомазова Наталія Анатоліївна

Сегеда Олена Миколаївна

Білоус Оксана Геннадіївна

Вища

Вища

Вища

Зас.директора

(ЗЛ «Логос»)

Вч. математики

(ЗЛ «Логос»)

Вч. математики

(ЗЛ «Логос»)

3 Англійська мова

08.06

2018

пятниця

9-00

9-хб-ме

207

Голова комісії

Члени комісії:

Вчитель,який викладає предмет

Вчитель

Рівкін Анатолій Давидович

Лазаренко Олена Олександрівна

Гацко Олена  Романівна

Патяк Оксана Олександрівна

Вища

Вища

Вища

вища

Директор

(ЗЛ «Логос»)

Вч. Англійської мови

 (ЗЛ «Логос»)

Вч. Англійської мови

(ЗЛ «Логос»)

Вч. англійської мови

 (ЗЛ «Логос»)

   

08.06

2018

пятниця

9-00

9-фм

209

Голова комісії

Члени комісії:

Вчитель,який викладає предмет

Вчитель

Кайдаш Галина Вячеславівна

Гацко Олена  Романівна

Лазаренко Олена Олександрівна

Павлів Марина Ігорівна

Вища

Вища

Вища

вища

Зас.директора

(ЗЛ «Логос»)

Вч. Англійської мови

(ЗЛ «Логос»)

Вч. Англійської мови

 (ЗЛ «Логос»)

Вч. Англійської мови

 (ЗЛ «Логос»)

   

08.06

2018

пятниця

9-00

9-іп

208

Голова комісії

Члени комісії:

Вчитель,який викладає предмет

Вчитель

Сухачова Людмила Василівна

Гацко Олена  Романівна

Лазаренко Олена Олександрівна

Резник Людмила Іванівна

Вища

Вища

Вища

вища

Зас.директора

(ЗЛ «Логос»)

Вч. Англійської мови

(ЗЛ «Логос»)

Вч. Англійської мови

 (ЗЛ «Логос»)

Вч. Англійської мови

 (ЗЛ «Логос»)