Збірник завдань з алгебри та геометрії

Я, Донін Фелікс Леонідович, керівник математичного гуртка ЗЛ «Логос», хочу  представити збірник завдань з алгебри та геометрії для підготовки до підсумкової контрольної роботи за курс математики 7 класу. Крім безпосередньо завдань, у посібнику є короткі теоретичні та історичні відомості, що заповнюють ці прогалини в стандартних підручниках. Виклад методу рішень супроводжується розбором типових задач. На переважну  кількість завдань є відповіді, до деяких прикладів є вказівки, багато нестандартних завдань забезпечені докладними рішеннями.

  Дані в посібнику завдання розраховані на учнів, які закінчують 7 клас, проте вони можуть бути використані і при повторенні відповідних тим, при підготовці до вступних іспитів з математики у 8-і спеціалізовані класи, при підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання, а також при підготовці до I, II, III етапів Всеукраїнської математичної олімпіади.

        У даному методичному посібнику зібрано понад 1300 задач з алгебри та геометрії. До переважної кількості  завдань дані відповіді, вказівки, до більшості нестандартних завдань запропоновані рішення.

       Методичний посібник доступний і необхідний не тільки учням 7-х класів, а й старшокласникам, вчителям математики, всім любителям і цінителям цієї давньої і завжди молодої науки.  

 

DSCN2567.JPG DSCN2568.JPG DSCN2569.JPG