Классный час в 8-ФМ классе

      

   7 февраля отмечался Международный День безопасного Интернета. Этой теме был посвящен классный час в 8-ФМ классе. Мероприятие было направлено на формирование у школьников активной позиции в получении знаний и умений выявлять информационную угрозу, определять степень ее опасности, предвидеть последствия информационной угрозы и противостоять ей. В ходе мероприятия учащиеся еще раз вспомнили о том, что увлечение компьютером не всегда приносит пользу, во всем должна быть мера. Повторили правила ответственного и безопасного поведения в современной информационной среде, способы защиты от противоправных посягательств в сети Интернет. Дети также посмотрели фрагмент из фильма о последствиях пребывания в сети Интернет, прокомментировали образные выражения, применив их к интернету. Это помогло эмоционально и убедительно раскрыть цели и задачи мероприятия.

myFlickr

Международный День безопасного Интернета

 Безымянный.jpg

Международный День безопасного Интернета

(Safer Internet Day)

был учрежден по инициативе Европейской комиссии в 2004 году. Отмечается ежегодно каждый второй вторник февраля.

2017 год – 7 февраля.

Цель праздника - пропаганда более безопасного и более ответственного использования онлайн-технологий и

мобильных телефонов, особенно среди детей и молодежи во всем мире.

ВНИМАНИЕ ВСЕМ!

                                                  Помните!                              

Интернет может быть прекрасным и полезным средством для обучения, отдыха или общения с друзьями. Но, как и реальный мир, Сеть тоже может быть опасна! Приучайтесь  не «проводить время» в Интернете, а активно пользоваться полезными возможностями сети.

День української писемності та мови

1.jpg

Мова — це безперервний процес пізнання світу, його освоєння людиною. Мова є засобом спілкування між людьми, передання власного досвіду іншим і збагачення досвідом інших. Мова сприяє виявленню і задоволенню матеріальних та духовних потреб людей, об'єднує їх у суспільство для досягнення матеріального благополуччя та щонайвищих духовних цінностей.

        До Дня української мови в ліцеї пройшли яскраві та цікаві заходи. Це й виховна година, присвячена вивченню мотивів української народної вишивки, день вишиванки, урок математики в 5-х класах «Математична вишиванка», інтелект-шоу «Хто розумнішій» за творчістю І.Франка. Всі класи ліцею залучилися до складення вінку-вишиванки.

2.jpg3.jpg          

              Віночок-вишиванка                         викладка літератури

4.jpg

Учасники інтелект-шоу та абсолютний переможець шоу

Чикалов Олексій (7Б клас)

Безымянный.jpg

Урок-гра «Математична вишиванка» у 5-х класах. Проводить вчитель Білоус Оксана Генадіївна.

5.jpg

Фотозвіти дивіться в «Галереї»

День Соборності України

Безымянный.jpg

22 сiчня -  День Соборностi України. Майже 100 рокiв тому ці слова були вписані в iсторiю українського народу.

День Соборності України почали відзначати на державному рівні з 1999 року, коли був підписаний відповідний Указ Президента України. Згідно з цим документом 22 січня - день, коли був проголошений в 1919 році Акт Злуки, встановлено Днем Соборності України.

19 січня у актовій залі ліцею була проведена відкрита виховна година, присвячена Дню Соборності України. Підготували та провели виховну годину учні дев’ятих класів під керівництвом вчителя історії Максишко Костянтин Миколайович. 

Безымянный.jpgБезымянный.jpg

Матеріали заходу у розділі «Виховна робота». Фото у розділі «Галерея». 

Крути

Безымянный.jpg

І  згадую  чомусь я мимоволі

Великих лицарів своїх;

Лежать вони покинутими в полі,

І без хрестів могили їх.

О.Олесь

9 січня – День пам’яті героїв Крут – саме там, у 1918 році відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність.

Відкриту виховну годину, присвячену Дню пам’яті героїв Крут, підготували учні десятих класів та їх класні керівники Літвінова Ольга Костянтинівна та Коробова Ніна Михайлівна.

Безымянный.jpg Безымянный.jpg

Безымянный.jpg

Матеріали заходу у розділі «Виховна робота». Фото у розділі «Галерея».