Вітаємо наймолодших переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад!

       вітаємо переможців

    Грудень 2021 року виявився доволі складним для багатьох учнів нашого ліцею. По-перше, кінець семестру, контрольні роботи вже самі по собі вимагають додаткових зусиль та переживань.

По-друге (і це було найскладнішим), для певних учнів цей місяць ще й був місяць інтелектуальних випробувань – участь у ІІ (районному) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Незважаючи на те, що ніхто з учителів та учнів не знали заздалегідь про терміни проведення олімпіад (дата першої олімпіади було об’явлено за кілька днів до її проведення), наші ліцеїсти гідно представили наш ліцей, здобувши 75 призових місць, а наші вчителі зуміли підготувати своїх вихованців до цих змагань.

         На особливу увагу заслуговують ті учні, які зуміли випереджаючи своїх однокласників і навіть тих, хто навчається в старших класах, отримати призові місця з тих предметів, які їх однокласники ще навіть не почали вивчати.

         Так, учень 6 В класу Гладченко Нікіта (ІІ місце) та учень 7 А класу Анедченко Олександр (І місця) під керівництвом директора нашого ліцею Рівкіна Анатолія Давидовича здобули свою першу перемогу на олімпіаді з фізики.

ривкин дети2

         До речі, це була не єдина перемога юних олімпіадників. Другу свою перемогу вони отримали на олімпіаді з математики під керівництвом Тонне Павла Михайловича та

Богомазової Наталії Анатоліївни. Гладченко Нікіта посів ІІ місце, Анедченко Олександр посів ІІІ місце.

         Олімпіада з математики стала також першою перемогою для учня 6 А класу

Павліва Олексія (ІІІ місце) та учнів 6 Б класу Гавріліна Владислава (ІІІ місце) і

Єрофеєва Олександра (ІІІ місце).

тонне1

богомазова1  тонне 2

     Учень 7А класу Синиця Андрій (ІІ місце) здобув свою першу перемогу на олімпіаді з правознавства під керівництвом Кайдаша Олега Івановича та навіть отримав запрошення на

ІІІ (обласний) етап учнівської олімпіади (нагадуємо, що за програмою учні загальноосвітніх шкіл починають вивчати правознавство тільки з 9 класу).

олег кайдаш

Бажаємо подальших успіхів та перемог нашим вчителям та їх вихованцям!