З ДНЕМ БЕЗПЕЧНОГО ІНТЕРНЕТУ 2020

Безоп нет

11 лютого 2020 року

у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Разом для найкращого Інтернету». Метою Дня безпеки в Інтернеті є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей та дорослих.

Памятайте!

Інтернет – це не головне захоплення в житті. Крім нього повинні бути улюблені книжки, заняття спортом, прогулянки на свіжому повітрі. Не обмежуйте межі свого життя лише екраном монітора. Раджу розпочинати свій день з гімнастики, а не з перегляду сторінок в Інтернеті! «Головна розкіш - це розкіш живого людського спілкування». Не слід захоплюватись віртуальним життям, краще жити реальністю, адже вона набагато цікавіша.

Бажаю всім успіхів та міцного здоров’я!!!

Вчитель інформатики Сурду К. Я.

 On-ляндія

 

ПАМ'ЯТКА щодо забезпечення інформаційної безпеки при роботі в мережі Інтернет.

Перелік основних чинників, що впливають на стан інформаційної безпеки у зв’язку із використанням загальнодоступних та соціально орієнтованих ресурсів мережі Інтернет

• Військова агресія Російської Федерації та пов’язані з нею масштабні кібератаки, масові антиукраїнські інформаційні кампанії та їх психологічний вплив на користувачів українського сегменту мережі Інтернет, отримання несанкціонованого доступу до персональних даних та іншої важливої інформації з електронних поштових скриньок та соціальних мереж: тощо.

• Існування загрози для державних установ (міністерств, відомств, агентств, фінансових установ тощо) у зв’язку із використанням працівниками у службовій діяльності та повсякденному житті програмного забезпечення російського виробництва, а також поштових електронних сервісів та соціальних мереж «ВКонтакте» та «Одноклассники», доступ до яких на даний час обмежено відповідно до Указу Президента України № 133/2017 від 15.05.2017 року.

Подробнее: ПАМ'ЯТКА  щодо забезпечення інформаційної безпеки при роботі в мережі Інтернет.

Рука-робот

       Знайомтесь, це ваш кращий друг – настільна рука-робот, створена гуртківцями нашого ліцею. Це була їхня ідея. Діти працювали з великим захопленням над тим, що їм, справді, подобається. Вони працювали плідно, давали волю своїм фантазіям, експериментували, висловлювали свої думки, пропонували ідеї, робили висновки. І все це відбувалося в дружньому оточенні. Від отриманого результату радощам не було меж. ПОБАЖАЄМО УСПІХІВ НАШИМ ЮНИМ ВИНАХІДНИКАМ!

Вчитель інформатики та керівник гуртка з робототехніки

та комп’ютерного моделювання Сурду К. Я.

рука робот

изображение viber 2019 09 23 16 59 37

26 ноября – день рождения лицея «Логос»

С днем рожденья, лицей, мы сегодня тебя поздравляем!

Здесь улыбку учителя и веселые лица детей

Каждый день, по ступеням крыльца поднимаясь, встречаем,

Ведь республика Логос – государство хороших людей!

Все, чего мы хотим пожелать тебе, “Логос”, -

Быть обителью знанья, любви, красоты и добра.

Пусть в республике этой хороших людей будет много,

И пускай для тебя золотая наступит пора!DSC03495 копия


Copyright © 2014. All Rights Reserved.