Фильтр
 • Математический тренинг

       В рамках проекта Научно-методического центра  Департамента образования и науки Запорожского городского совета "Городские методические обучения" уже второй год работает Математический тренинг для учителей математики г.Запорожье. 25.10.2016 года был проведен мастер-класс.  Основные цели тренинга включают:                                                                                                      

  -    повышение предметной компетентности учителей математики;                                                                           -    подготовка к реформированию математического образования;

  -    повышение эффективности подготовки учеников к успешной сдаче  ЗНО.

       В тренинге также приняли участие учителя математики  ЗЛ "Логос": Н.А. Богомазова, О.Г. Белоус, В.В. Бройко, Н.Н. Киливник. "Интересную задачу" предложил слушателям один из тренеров мастер-класса  руководитель математического кружка  ЗЛ "Логос"    Ф.Л. Донин.

  Изображение 044

  {myFlickr}feed=photoset, photoset_id=72157672305785563, layout=table, columns=6, style=css6, gallery=lightbox, perpage=11{/myFlickr} 

 • Подяка

  2.jpg 

 • Мероприятия в 5-6 классах "Берегите природу"

  З метою формування у учнівської молоді екологічної культури і освіченості, патріотизму та дбайливого відношення до рідного краю, працівники та учні  Запорізького ліцею «Логос» прийняли участь  у міській екологозорієнтованій акції «Чисте місто».

  Екологічна акція проводилась  з 27 вересня  по 13 жовтня 2016р. Протягом цього періоду були проведені наступні заходи.

  1 Урочиста лінійка «Збережемо нашу планету» виховний захід для учнів 4-11 класів

  Вчителі природничого циклу

  03.10.2016

  14.30

  2

  Виставка плакатів, малюнків  «  Тварини на вулицях міста» та стіннівок, малюнків

  « Рослини поряд з нами» для учнів 3-11 кл

  Вчителі природничого циклу

  Пантелєєва І.В., вчитель образотворчого мистецтва

  Протягом акції
   3 Фотовиставка «Місто очима дітей» для учнів 3-11 класів Вчителі природничого циклу Протягом акції
  4 Участь у міській виставці дитячих творчих фоторобот «Місто очима дітей». Приходько Н.Ф., Літвінова О.К., Сурду Л.Р. 12.10.2016
  5 Висвітлення проведених заходів на сайті ліцею. Сурду К.Я., вчитель інформатики, відповідальний за сайт ліцею 27.09.2016-13.10.2016
  6 Участь у міському екологічному проекті «Екологічний вектор». За відповідним наказом ДОН ЗМР  
  7 «Ми відповідаємо  за тих кого приручили» виховний захід для учнів 5-х класів Приходько Н.Ф., Музика Л.Р.,  Літвінова О.К.

  06.10.2016

  13.50

  актова зала

  8 «Поводження з карантинними рослинами» виховний захід для учнів 6-7-х класів Приходько Н.Ф., Музика Л.Р.,  Літвінова О.К.

  13.10.2016

  13.50

  актова зала

  9 Підведення підсумків акції «Чисте місто»  для учнів 3- 11 класів Вчителі природничого циклу

  13.10.2016

  13.30

  актова зала

  {myFlickr}feed=photoset, photoset_id=72157674106768630, layout=table, columns=6, style=css6, gallery=lightbox, perpage=10{/myFlickr}

 • Олімпійський тиждень

  З 08.09 по 15.09 в ліцеї проведено заходи в рамках Олімпійського тижня. Кожний клас оформив матеріали до тижня в класних куточках, двері прикрашали плакатами, постерами за олімпійською тематикою. Учні разом з класними керівниками підготували тематичні виховні години. Яскравим був Олімпійський урок у 6-х класах, який проводився у актовій залі ліцею. Учні підготували розповіді про олімпійські види спорту, провели вікторину «Історія олімпійського руху», розповіли про учнів-спортсменів своїх класів та про їх спортивні досягнення.

   

  1234

  5

  {myFlickr}feed=photoset, photoset_id=72157671847121323, layout=table, columns=6, style=css6, gallery=lightbox, perpage=18{/myFlickr}

 • Бабин Яр: забуттю не підлягає.

           Вересень 2016 р. – 75-а річниця людської трагедії, що сталася у Бабиному Яру – яру на околицях Києва, столиці України. Подібно до Аушвіцу у Польщі, Бабин Яр в Україні став помітним символом знищення євреїв Європи під час Голокосту. Це розпочалося у вересні 1941 р. з убивства майже тридцяти чотирьох тисяч євреїв, а також ромів, радянських військовополонених українських націоналістів, душевно хворих і членів радянського підпілля. Цих людей було позбавлено їхньої індивідуальної гідності і піддано нелюдській жорстокості та смерті.

           В ці  дні учні 11 іп класу під керівництвом вчителя історії Пєрвєньонок С.М. взяли участь в Церемонії пам’яті жертв  Бабиного Яру, яка відбулась в Музеї «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні» (м. Дніпро, культурно-діловий центр «Менора»). З великою шаною вони вислухали виступи учасників церемонії: управляючого справами єврейської релігійної громади Олександра Фрідкіса, голови Ради євреїв-ветеранів Соломона Флакса та журналіста газети «Шабат Шалом» Естер Тахтеріної.  

  Народ єврейський! Славний! Не втішать

  тебе я хочу. Кожен хай тут слуха:

  в цей час, коли синам твоїм вмирать

  прийшлося від фашистського обуха, –

  я хочу силу, силу оспівать –

  безсмертну, вічну силу твого духа!

                                                        Павло Тичина, 1943 р.

  Оглянувши експозицію Музею, були вражені тим, яка величезна праця і повага до минулого свого народу була вкладена в її створення. Побачене і почуте від екскурсовода Ірини стало важливим і цінним доповненням до знань про трагедію Бабиного Яру та Голокост в Україні, отриманим на уроках історії.

  Але сьогодні наше покоління не повинне лише акцентувати увагу на страхіттях Голокосту, найбільш болючим символом якого став Бабин Яр. Ми не можемо його відчути всім єством, як ті, хто вижив у страшні лихоліття. Ми повинні винести уроки. Уроки життя в тоталітарній системі, щоб не повторити їх у майбутньому.

  І ще: висловлюємо велику подяку за гостинний прийом та високий рівень організації екскурсії керівнику наукового відділу Музею Дільфузі Глущенко.

  {myFlickr}feed=photoset, photoset_id=72157674585729716, layout=table, columns=6, style=css6, gallery=lightbox, perpage=19{/myFlickr}