Фильтр
 • Вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні

  Безымянный.jpg

            20 лютого 2017 року Україна відзначала День Героїв Небесної Сотні. Це день вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. Захисники нашої Вітчизни поклали душу і тіло на вівтар свободи своєї країни, і ми про це повинні завжди пам’ятати.

        У Запорізькому ліцеї «Логос» до Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні відбулася низка урочистих заходів. За усіх часів не було більш почесної справи, ніж захищати рідну землю, відстоювати свободу та незалежність своєї Батьківщини. Класні керівники восьмих класів (Петров Роман Володимирович і Сурду Костянтин Якобович) та їхні учні підготували і провели відкритий виховний захід - незабутній Урок гідності та патріотизму «Немає більш шляхетної місії, ніж захищати свій народ».

  Учні почули багато фактів про трагічні події Революції Гідності, передивилися документальні фільми та фотодокументи.Згадали Героїв, які віддали своє життя за майбутнє України, щоб пам’ять усіх  невинно убитих згуртувала живих, дала силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної землі. Учні та вчителі в жалобі схилили голови за світлу память Героїв у хвилині мовчання.

   Нехай вічно палають свічки пам’яті загиблих у наших серцях!

  {youtube}K1Mr6qjIZDE{/youtube}

  Слава Нації!

  Україна – понад усе!

  Слава Україні!

  Героям Слава!

  {myFlickr}feed=photoset, photoset_id=72157677186534344, layout=table, columns=6, style=css6, gallery=lightbox, perpage=14{/myFlickr}

 • Международный День безопасного Интернета

   Безымянный.jpg

  Международный День безопасного Интернета

  (Safer Internet Day)

  был учрежден по инициативе Европейской комиссии в 2004 году. Отмечается ежегодно каждый второй вторник февраля.

  2017 год – 7 февраля.

  Цель праздника - пропаганда более безопасного и более ответственного использования онлайн-технологий и

  мобильных телефонов, особенно среди детей и молодежи во всем мире.

  {youtube}Jmgh7-PPVe4{/youtube}

  ВНИМАНИЕ ВСЕМ!

                                                    Помните!                              

  Интернет может быть прекрасным и полезным средством для обучения, отдыха или общения с друзьями. Но, как и реальный мир, Сеть тоже может быть опасна! Приучайтесь  не «проводить время» в Интернете, а активно пользоваться полезными возможностями сети.

 • День української писемності та мови

  1.jpg

  Мова — це безперервний процес пізнання світу, його освоєння людиною. Мова є засобом спілкування між людьми, передання власного досвіду іншим і збагачення досвідом інших. Мова сприяє виявленню і задоволенню матеріальних та духовних потреб людей, об'єднує їх у суспільство для досягнення матеріального благополуччя та щонайвищих духовних цінностей.

          До Дня української мови в ліцеї пройшли яскраві та цікаві заходи. Це й виховна година, присвячена вивченню мотивів української народної вишивки, день вишиванки, урок математики в 5-х класах «Математична вишиванка», інтелект-шоу «Хто розумнішій» за творчістю І.Франка. Всі класи ліцею залучилися до складення вінку-вишиванки.

  2.jpg3.jpg          

                Віночок-вишиванка                         викладка літератури

  4.jpg

  Учасники інтелект-шоу та абсолютний переможець шоу

  Чикалов Олексій (7Б клас)

  Безымянный.jpg

  Урок-гра «Математична вишиванка» у 5-х класах. Проводить вчитель Білоус Оксана Генадіївна.

  5.jpg

  {youtube}M3pO3Lc0NQA{/youtube}

  Фотозвіти дивіться в «Галереї»

 • День Соборності України

  Безымянный.jpg

  22 сiчня -  День Соборностi України. Майже 100 рокiв тому ці слова були вписані в iсторiю українського народу.

  День Соборності України почали відзначати на державному рівні з 1999 року, коли був підписаний відповідний Указ Президента України. Згідно з цим документом 22 січня - день, коли був проголошений в 1919 році Акт Злуки, встановлено Днем Соборності України.

  19 січня у актовій залі ліцею була проведена відкрита виховна година, присвячена Дню Соборності України. Підготували та провели виховну годину учні дев’ятих класів під керівництвом вчителя історії Максишко Костянтин Миколайович. 

  Безымянный.jpgБезымянный.jpg

  Матеріали заходу у розділі «Виховна робота». Фото у розділі «Галерея». 

 • Крути

  Безымянный.jpg

  І  згадую  чомусь я мимоволі

  Великих лицарів своїх;

  Лежать вони покинутими в полі,

  І без хрестів могили їх.

  О.Олесь

  9 січня – День пам’яті героїв Крут – саме там, у 1918 році відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність.

  Відкриту виховну годину, присвячену Дню пам’яті героїв Крут, підготували учні десятих класів та їх класні керівники Літвінова Ольга Костянтинівна та Коробова Ніна Михайлівна.

  Безымянный.jpg Безымянный.jpg

  Безымянный.jpg

  Матеріали заходу у розділі «Виховна робота». Фото у розділі «Галерея».