Фильтр
 • День Соборності

  До цієї пам’ятної дати в ЗЛ «Логос» були проведені виховні заходи по класах та відкрита виховна година для учнів 6-х класів у актовій залі ліцею, яку підготували класні керівники Бербелюк О.А., Білоус О.Г., Павлів М.І.

  Учні 7-х класів разом з керівником гуртка комп´ютерного дизайну Чепігою Н.К. зробили інсталяцію «Україна – місто дружби».

  В бібліотеці ліцею експонується книжкова виставка «Кохаю край наш дорогий, що зветься Україна».

  У холі ліцею 6-ми класами було оформлено стенд для конкурсних плакатів учнів 5-9 класів, присвячених Дню Соборності.

  {myFlickr}feed=photoset, photoset_id=72157665097466578, layout=table, columns=6, style=css6, gallery=lightbox, perpage=26{/myFlickr}

 • День писемності та мови

  9 листопада - День української писемності та мови. Це одне з наймолодших державних свят. Його запроваджено  1997 року за ініціативою Всеукраїнського товариства "Просвіта" імені Тараса Шевченка.

  6 листопада 1997 року було підписано Указ Президента України, у якому говориться: “На підтримку ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливості ролі української мови в консолідації суспільства постановляю: “Установити в Україні День української писемності та мови, який відзначати щорічно 9 листопада в день вшанування пам’яті Преподобного Нестора Літописця”.

  16 листопада була проведена відкрита виховна годинадо Дня писемності.Підготували та провели виховну годину учні шостих класів під керівництвом вчителя української мови Гунченко Світлани Анатоліївни.

  {myFlickr}feed=photoset, photoset_id=72157668908316829, layout=table, columns=6, style=css6, gallery=lightbox, perpage=26{/myFlickr}