Фильтр
 • Флешмоб до дня Прапора. День пам`яті героїв Крут

  28 січня 1992 року Верховна Рада України прийняла Постанову "Про Державний прапор України". Прапор як державна атрибутика є символом соборності і незалежності. До цієї знаменної дати, а також до Дня пам’яті Героїв Крут (29 січня, понеділок) у ЗЛ "Логос відбувся флешмоб серед учнів 5-7 та 8-11 класів.

  На флешмобі лунали вірші про державний прапор України, підготовлені активістами парламенту ліцею, виступив з промовою вчитель історії Максишко К.М., який розповів учням про подвиг героїв Крут. Незважаючи на те, що бій під Крутами не мав визначального воєнного значення, для українського народу він став символом героїзму і жертовності молодого покоління у боротьбі за незалежність України.

  Крути – наша гордість і слава,

  Там соколи юні у вічність пішли.

  На клич молодої держави, 

  Піднялися вірні сини. 

  Грудьми у нерівному бої, 

  Спинили червону орду, 

                      З честю впали герої,        

  За Україну свою.

  Михайло Зельман (Лісовий)  "КРУТИ"

   

          Відбулися Уроки пам'яті героїв Крут на виховних годинах в 5-11 класах, а учні 8-х класів (класні керівники Патяк О.О., Резник Л.І.) підготували відкритий пам'ятний захід для паралелей 7-8 класів, який проводився у актовій залі ліцею.

  {myFlickr}feed=photoset, photoset_id=72157690196906652, layout=table, columns=6, style=css6, gallery=lightbox, perpage=26{/myFlickr}

   

 • Ученица 5Б класса Стоянова Дарья Чемпионка мира

  Единственная  представительница  Запорожской  области 11-летняя ученица лицея "Логос" г.Запорожья  Стоянова Дарья  завоевала золотую и серебряную медаль на Чемпионате  Мира по Киокушин Ояма Каратэ , который состоялся 27 января 2018 г. в г. Южный, Одесская область, Украина.Дарья участвовала в двух весовых категориях. В своей категории 30-35 кг она заняла первое место, а в категории 35-40 кг заняла второе место. Более 200-х сильнейших спортсменов Киокушин карате мира, действующие чемпионы и призеры мира, Европы и Азии из 12 стран мира принимали участие в соревновании. Это первый чемпионат мира по Киокушин который проходил в Украине.