НАШІ ПЕРЕМОЖЦІ

        Наш ліцей пишається своїми талановитими учнями – переможцями

 ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін 2017 – 2018 навчального року та інших інтелектуальних конкурсів.

        У цьому році у ІІ етапі олімпіади прийняло участь 87 учнів нашого ліцею, 74 з яких посіли призові місця, а 26 – отримали запрошення на

ІІІ ( обласний) етап олімпіад. Як завжди, у кожному змаганні є свої лідери – ті, хто досягли успіху у кількох напрямках. Так, за результатами учнівської олімпіади переможцями у двох олімпіадах і  кому належить захищати честь нашого ліцею  на більш складних змаганнях стали:

  • Килівник  Євген (11 фм)  - фізика та астрономія (вчителі Рівкін А.Д. та Зиков С.М.)
  • Маліков Артур (10 фм) – хімія та фізика (вчителі Штапура Н.П. та Зиков С.М.)
  • Сірко Денис (10фм) – математика та фізика (вчителі Донін Ф.Л. та Зиков С.М.)
  • Чікалов Олексій (8фм) - хімія та фізика (вчителі Штапура Н.П. та

Зиков С.М.)

Отримали запрошення на ІІІ ( обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад:

  • Гончарова Олександра (8фм) – історія (вчитель Петров Р.В.)
  • Слугін Євген  (9іп) - історія (вчитель Петров Р.В.)
  • Оленев Ілля (9іп) - історія (вчитель Петров Р.В.)
  • Габрошвілі Софія (11ме) – правознавство (вчитель Кайдаш О.І.)
  • Добродуб Данило (10 іп) - правознавство (вчитель Кайдаш О.І.)
  • Шиманиця Данило (10 іп) - правознавство (вчитель Кайдаш О.І.)
  • Кайдаш Наталія (9іп) - правознавство (вчитель Кайдаш О.І.)
  • Бикова Валерія (6 Г) – математика (вчитель Донін Ф.Л.)
  • Воробьова Марія (7 А) - математика (вчитель Донін Ф.Л.)
  • Мацко  Назар (9фм) - математика (вчитель Донін Ф.Л.)
  • Скориніні Юлія (6 А) – хімія (вчитель Штапура Н.П.)
  • Павлів Олександр (8 фм) – хімія (вчитель Штапура Н.П.)
  •  Стратіла  Дмитро (8 фм) -  фізика (вчитель Зиков С.М.)
  • Польовий Артем (9 хбме) – біологія (вчитель Приходько Н.Ф.)
  • ДанченкоКостянтин  (9фм) – економіка (вчитель Лисенко Н.В.)
  • Приходько Дар’я   (9фм) – економіка (вчитель Лисенко Н.В.)
  • Шишацький Олександр (11 ме) - економіка (вчитель Лисенко Н.В.)
  • Меліхов Євген  (11 ме) - економіка (вчитель Лисенко Н.В.)

Також заслуговують на увагу перемоги учнів нашого ліцею в інших інтелектуальних конкурсах:

          Учениці Кайдаш Наталія (9іп) і Хилько Уляна (8фм) (вчителі

Гацко О.Р. і Резник Л.І.) – прийняли участь і були нагороджені сертифікатами  у  XXVI Міжнародній  конференції  юних науковців «Наука і вища освіта», яка проходила 15 листопада 2017 року в Класичному Приватному Університеті.

      Учениця  Пересипкіна Мілана (11 фм) (вчитель Лазаренко О.О.) була нагороджена грамотою за перемогу в конкурсі художнього перекладу в номінації «Найкраща обґрунтованість образності перекладу», який проходив в грудні 2017 року в Запорізькому Національному Університеті .

Бажаємо подальших успіхів та перемог!