Материалы
НАКАЗ про проведення конкурсу
ЗАПОРІЗЬКИЙ ЛІЦЕЙ «ЛОГОС» ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
вул. Рекордна, 27а, м.Запоріжжя, 69035 тел. (0612) 34-01-62, факс (061) 228-19-01,
E-mail:Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
НАКАЗ
від 23 квітня 2015р. № 73р
Про проведення
конкурсного прийому
учнів у профільні класи
ЗЛ «Логос» на 2014-2015 н.р.
Відповідно «Правилам конкурсного прийому учнів до Запорізького ліцею «Логос», затверджених 28 березня 2005р та погоджених управлінням освіти і науки Запорізької міської ради 30 березня 2005р
НАКАЗУЮ:
1. Провести конкурсний прийом учнів у класи фізико – математичного, математико-економічного, хіміко – біологічного, історико – правового та гуманітарного профілів – 03 червня 2015р. з математики, хімії, історії України та української мови та 05 червня 2015р з фізики, біології, англійської мови.
2.Затвердити склад конкурсної комісії та погодити його з радою ліцею (додаток 1).
3. Затвердити склад предметних комісій ( додаток 2).
4. Затвердити розклад проведення вступних іспитів на 2015-2016н.р. у профільні класи (додаток 3).
5. Заступнику директора з НВР Сухачовій Л.В.:
5.1. До 01.05.2015р вивішати в приміщенні ліцею перелік питань з фізики, математики, історії України, іноземної мови, хімії, біології та української мови.
6. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.
Директор ЗЛ «Логос» А.Д.Рівкін
Виконавець:
СухачоваЛ.В.,
34-14-58
ПОГОДЖЕНО Рада Запорізького ліцею «Логос» Протокол № _4_ від « 23» квітня 2015р Голова ради __________________ В.І. Лівадний |
ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ по Запорізького ліцею «Логос» Від __23___ квітня 2015р № ___73р__ Директор ЗЛ «Логос» _______________________ А.Д. Рівкін |
Склад конкурсної комісії
Обов’язки у складі комісії | ПІБ | Місце роботи ЗЛ «Логос», посада |
Голова комісії | Рівкін Анатолій Давидович | Директор |
Члени комісії | Сухачова Людмила Василівна | Заступник директора, вчитель хімії |
Пєрвєньонок Світлана Миколаївна | Заступник директора, вчитель історії | |
Богомазава Наталія Анатоліївна | Заступник директора, вчитель математики | |
Байшева Світлана Шаміліївна | Завідувач кафедри, вчитель російської мови та літератури | |
Орел Ганна Михайлівна | Вчитель української мови та літератури | |
Гунченко Світлана Анатоліївна | Вчитель української мови та літератури | |
Залозна Зінаїда Іллівна | вчитель математики | |
Коробова Ніна Михайлівна | вчитель математики | |
Брайко Віта Вікторівна | вчитель математики | |
Петров Роман Володимирович | вчитель історії | |
Кайдаш Олег Іванович | Вчитель історії та радянського права | |
Зиков Сергій Миколайович | Вчитель фізики | |
Ваніна Тетяна Василівна | Вчитель фізики | |
Приходько Наталія Фатихівна | Вчитель біології | |
Штапура Надія Петрівна | Вчитель хімії | |
Кайдаш Галина Вячиславівна | Вчитель англійської мови | |
Гацко Олена Романівна | Вчитель англійської мови | |
Резник Людмила Іванівна | Вчитель англійської мови | |
Патяк Оксана Олександрівна | Вчитель англійської мови | |
Петренчук Анна Олександрівна | Вчитель англійської мови | |
Лазаренко Олена Олександрівна | Вчитель англійської мови |
Додаток № 2 до наказу по Запорізькому ліцею «Логос» від ___23__ квітня 2015р № ____73р___
Склад предметних комісій для проведення вступних іспитів на 2015-2016н.р.
у профільні 8 класи Запорізького ліцею «Логос»
№ з/п |
Предмет | Дата | Клас | Обов’язки у складі комісії | ПІБ | Місце роботи ЗЛ «Логос», посада |
1 | Математика |
03.06.2015 |
7-а 7-б 7-в |
Голова комісії | Богомазова Наталія Анатоліївна | Заступник директора |
Члени комісії: | ||||||
вчитель, який викладає предмет |
Коробова Ніна Михайлівна Брайко Віта Вікторівна Залозна Зінаїда Іллівна |
вчитель математики вчитель математики |
||||
вчитель | Коровко Катерина Андріївна | вчитель математики | ||||
2 | Історія України | 03.06.2015 |
7-а 7-б 7-в |
Голова комісії | Пєрвєньонок Світлана Миколаївна | Заступник директор |
Члени комісії: | ||||||
вчитель, який викладає предмет | Максишко Костянтин Миколайович | вчитель історії | ||||
вчитель |
Кайдаш Олег Іванович Петров Роман Володимирович |
вчитель історії та радянського права вчитель історії |
||||
3 | Хімія | 03.06.2015 |
7-а 7-б 7-в |
Голова комісії | Рівкін Анатолій Давидович | Директор |
Члени комісії: | ||||||
вчитель, який викладає предмет | Сухачова Людмила Василівна | Вчитель хімії | ||||
вчитель | Штапура Надія Петрівна | Вчитель хімії | ||||
4 | Українська мова | 03.06.2015 | 7-а,б,в | Голова комісії | Байшева Світлана Шаміліївна | Завідувач кафедри |
Члени комісії: | ||||||
вчитель, який викладає предмет | Орел Ганна Михайлівна | Вчитель української мови та літератури | ||||
вчитель | Гунченко Світлана Анатоліївна | Вчитель української мови та літератури | ||||
5 |
Фізика |
05.06.2015 |
7-а 7-б 7-в |
Голова комісії | Богомазава Наталія Анатоліївна | Заступник директор |
Члени комісії: | ||||||
вчитель, який викладає предмет | Ваніна Тетяна Василівна | вчитель фізики | ||||
вчитель | Зиков Сергій Миколайович | вчитель фізики | ||||
6 | Англійська мова | 05.06.2015 |
7-а 7-б 7-в |
Голова комісії | Пєрвєньонок Світлана Миколаївна | Заступник директора |
Члени комісії: | ||||||
вчитель, який викладає предмет |
Кайдаш Галина Вячиславівна Резник Людмила Іванівна Патяк Оксана Олександрівна Гацко Олена Романівна Петренчук Анна Олександрівна |
вчитель англійської мови вчитель англійської мови вчитель англійської мови вчитель англійської мови вчитель англійської мови |
||||
вчитель | Лазаренко Олена Олександрівна | вчитель англійської мови | ||||
Біологія | 05.06.2015 |
7-а 7-б 7-в |
Голова комісії | Сухачова Людмила Василівна | Заступник .директора | |
Члени комісії: | ||||||
вчитель, який викладає предмет | Приходько Наталія Фатихівна | Вчитель біології | ||||
вчитель | Штапура Надія Петрівна | Вчитель хімії |
Додаток № 3 до наказу по Запорізькому ліцею «Логос» від 23 квітня 2015р № 73р
Розклад проведення вступних іспитів на 2015-2016н.р.
у профільні 8 класи Запорізького ліцею «Логос»
№ з/п |
Предмет | Дата | Клас | Час початку проведення |
№ каб |
Обов’язки у складі комісії | ПІБ | Місце роботи ЗЛ «Логос», посада |
1 | Математика |
03.06. 2015 середа |
7-а 7-б 7-в |
09.00 |
207 301 308 |
Голова комісії | Богомазова Наталія Анатоліївна | Заступник директора |
Члени комісії: | ||||||||
вчитель, який викладає предмет |
Коробова Ніна Михайлівна Брайко Віта Вікторівна Залозна Зінаїда Іллівна |
Вч. математики Вч. математики Вч. математики |
||||||
вчитель | Коровко Катерина Андріївна | Вч. математики | ||||||
2 | Історія України |
03.06. 2015 середа |
7-а 7-б 7-в |
09.00 | 213 | Голова комісії | Пєрвєньонок Світлана Миколаївна | Заступник директор |
Члени комісії: | ||||||||
вчитель, який викладає предмет | Максишко Костянтин Миколайович | вчитель історії | ||||||
вчитель |
Кайдаш Олег Іванович Петров Роман Володимирович |
вчитель історії та радянського права вчитель історії |
||||||
3 | Хімія |
03.06. 2015 середа |
7-а 7-б 7-в |
09.00 | 211 | Голова комісії | Рівкін Анатолій Давидович | Директор |
Члени комісії: | ||||||||
вчитель, який викладає предмет | Сухачова Людмила Василівна | Вчитель хімії | ||||||
вчитель | Штапура Надія Петрівна | Вчитель хімії | ||||||
4 | Українська мова |
03.06. 2015 середа |
7-а 7-б 7-в |
09.00 | 209 | Голова комісії | Байшева Світлана Шаміліївна | Завідувач кафедри |
Члени комісії: | ||||||||
вчитель, який викладає предмет | Орел Ганна Михайлівна | Вчитель української мови та літератури | ||||||
вчитель | Гунченко Світлана Анатоліївна | Вчитель української мови та літератури | ||||||
5 | Фізика |
05.06. 2015 П’ятниця |
7-а 7-б 7-в |
09.00 | 308 | Голова комісії | Богомазава Наталія Анатоліївна | Заступник директор |
Члени комісії: | ||||||||
вчитель, який викладає предмет | Ваніна Тетяна Василівна | вчитель фізики | ||||||
вчитель | Зиков Сергій Миколайович | вчитель фізики | ||||||
6 | Англійська мова |
05.06. 2015 П’ятниця |
7-а 7-б 7-в |
09.00 |
301 207 213 |
Голова комісії | Пєрвєньонок Світлана Миколаївна | Заступник директора |
Члени комісії: | ||||||||
вчитель, який викладає предмет |
Кайдаш Галина Вячиславівна Резник Людмила Іванівна Патяк Оксана Олександрівна Гацко Олена Романівна Петренчук Анна Олександрівна |
Вч.англійської мови Вч. англійської мови Вч.англійської мови Вч.англійської мови |
||||||
вчитель | Лазаренко Олена Олександрівна | Вч.англійської мови | ||||||
7 | Біологія |
05.06. 2015 П’ятниця |
7-а 7-б 7-в |
09.00 | 114 | Голова комісії | Сухачова Людмила Василівна | Заступник .директора |
Члени комісії: | ||||||||
вчитель, який викладає предмет | Приходько Наталія Фатихівна | Вчитель біології | ||||||
вчитель | Штапура Надія Петрівна | Вчитель хімії |