Наші досягнення

2013-2014 навчальний рік

БІОЛОГІЯ

ІІ етап ( міський) Всеукраїнських  учнівських олімпіад

з/п

ПІБ учня Клас Місце Вчитель
1 Тютюнник Кирило 9-фме І Приходько Н.Ф.
2 Демченко Юлія 9-іп-ме ІІ Приходько Н.Ф.
3 Коліщак Олена 9-іп-ме ІІ Приходько Н.Ф.
4 Титенко Станіслав 10-фме ІІІ Приходько Н.Ф.

 

ЕКОЛОГІЯ

ІІ етап ( міський) Всеукраїнських  учнівських олімпіад

з/п

ПІБ учня Клас Місце Вчитель
1 Титенко Станіслав 10-фме ІІ Приходько Н.Ф.

 

ХІМІЯ

ІІ етап ( міський) Всеукраїнських  учнівських олімпіад

з/п

ПІБ учня Клас Місце Вчитель
1 Олексенко  Анна 7-б ІІІ Сухачова Л.В. Штапура Н.П.
2 Савченко Владислав 8-фм-іп І Штапура Н.П.

 

БІОЛОГІЯ

ІІІ етап ( обласний) Всеукраїнських  учнівських олімпіад

з/п

ПІБ учня Клас Місце Вчитель
1 Тютюнник Кирило 9-фме ІІ Приходько Н.Ф.
2 Демченко Юлія 9-іп-ме ІІІ Приходько Н.Ф.
3 Коліщак Олена 9-іп-ме ІІІ Приходько Н.Ф.

ХІМІЯ

ІІІ етап ( обласний) Всеукраїнських  учнівських олімпіад

з/п

ПІБ учня Клас Місце Вчитель
1 Савченко Владислав 8-фм-іп І Штапура Н.П.

ХІМІЯ

ІV етап ( державний) Всеукраїнських  учнівських олімпіад

з/п

ПІБ учня Клас Місце Вчитель
1 Савченко Владислав 8-фм-іп І Штапура Н.П.

 

 

 

2014-2015 навчальний рік

БІОЛОГІЯ

ІІ етап ( міський) Всеукраїнських  учнівських олімпіад

з/п

ПІБ учня Клас Місце Вчитель
1 Макогон Діана 8-хб ІІ Приходько Н.Ф.
2 Коліщак Олена 10-іп-ме ІІ Приходько Н.Ф.
3 Кабанова Катерина 8-хб ІІІ Приходько Н.Ф.
4 Демченко Юлія 10-іп-ме ІІІ Приходько Н.Ф.
5 Моряк Владислав 10-іп-ме ІІІ Приходько Н.Ф.
6 Титенко Станіслав 11-фме ІІІ Приходько Н.Ф.
7 Шевченко Ліза 11-фме ІІІ Приходько Н.Ф.

 

ЕКОЛОГІЯ

ІІ етап ( міський) Всеукраїнських  учнівських олімпіад

з/п

ПІБ учня Клас Місце Вчитель
1 Демченко Юлія 10-іп-ме І Приходько Н.Ф.
2 Юрченко Поліна 10-іп-ме ІІ Приходько Н.Ф.
3 Шевченко Ліза 11-фме ІІ Приходько Н.Ф.
4 Моряк Владислав 10-іп-ме ІІІ Приходько Н.Ф.
5 Титенко Станіслав 10-фме ІІІ Приходько Н.Ф.

 

ХІМІЯ

ІІ етап ( міський) Всеукраїнських  учнівських олімпіад

з/п

ПІБ учня Клас Місце Вчитель
1 Маліков Артур 7-в І Сухачова Л.В. Штапура Н.П.
2 Добродуб Данило 7-б ІІ Сухачова Л.В. Штапура Н.П.
3 Куташ Данило 8-хб ІІІ Штапура Н.П.
4 Савченко Владислав 9-фм-іп І Штапура Н.П.

БІОЛОГІЯ

ІІІ етап ( обласний) Всеукраїнських  учнівських олімпіад

з/п

ПІБ учня Клас Місце Вчитель
1 Коліщак Олена 10-іп-ме ІІІ Приходько Н.Ф.

ХІМІЯ

ІІІ етап ( обласний) Всеукраїнських  учнівських олімпіад

з/п

ПІБ учня Клас Місце Вчитель
1 Савченко Владислав 9-фм-іп І Штапура Н.П.
2 Маліков Артур 7-в ІІІ Сухачова Л.В. Штапура Н.П.

ХІМІЯ

ІV етап ( державний) Всеукраїнських  учнівських олімпіад

з/п

ПІБ учня Клас Місце Вчитель
1 Савченко Владислав 9-фм-іп І Штапура Н.П.

 

БІОЛОГІЯ

 ІІ  етап Всеукраїнських конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт МАН

з/п

ПІБ учня Клас Місце Вчитель
1 Юрченко Поліна 10-іп-ме ІІ Приходько Н.Ф.


Copyright © 2014. All Rights Reserved.