"Віват Інтелект!" 2019

     17 травня 2019 року у Запорізькому ліцеї «Логос» відбувся урочистий захід «Віват Інтелект!», на який були запрошені почесні гості: перший проректор Запорізького національного університету Олександр Григорович Бондар, завідувач кафедри фізики твердого тіла ЗНУ Василь Васильович Гіржон, завідувач кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту Інженерного інституту ЗНУ Тетяна Олегівна Меліхова, науковий співробітник Українського міжуніверситетського науково-дослідницького центру, кандидат філологічних наук, доцент кафедри іноземних мов Запорізького державного медичного університету Москвітіна Дар’я Анатолівна.

   Це традиціне свято для ліцею «Логос», для його вихованців, які стають не просто учасниками, а й призерами Всеукраїнських учнівських олімпіад та інших інтелектуальних конкурсів. Під час церемонії свої нагороди отримують найкращі та найталановитіші учні, які гідно представляли ліцей на учнівських олімпіадах з базових предметів та Всеукраїнських конкурсах-захистах науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої Академії Наук України.

Виват интиллект

   Традиційно першими свої нагороди отримують наймолодші учасники олімпіад, ті, хто в цьому навчальному році вперше піднявся на п'єдестал переможців.

   Наймолодшим переможцям нагороди були вручені заступником директора ліцею з навчально-виховної Плетньової Тетяною Анатоліївною.

     Лідери олімпіадного руху, ті, яким вдалося здобути перемогу в двох і навіть трьох олімпіадах, отримали нагороду від директору ліцею – Рівкіна Анатолія Давидовича.

Майбутні науковці – переможці ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів - членів Малої Академії Наук України:

vКайдаш Наталія (10 іп) – І місце (секція: англійська мова)

vХілько Уляна (9 фм) – І місце (секція: англійська мова)

vДанченко Костянтин (10 фм) – І місце (секція: фінанси, грошовий обіг та кредит)

vПриходько Дар’я (10 фм) – ІІ місце (секція: економічна теорія та історія економічної думки)

Наші найкращі ліцеїсти - переможці IV етапу Всеукраїнських    учнівських олімпіад з базових дисциплін:

vДобродуб Данило (11 іп) – переможець IVетапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

vКайдаш Наталія (10 іп) – переможниця IVетапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства

vПриходько Дар’я (10 фм) – переможниця IVетапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки

vЧикалов Олексій (9 фм) – переможець IVетапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

vМаліков Артур (11 фм) – переможець IVетапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

vПопльонкін Давид (6 В) – переможець IVетапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

vАнтипенко Ілля (7 Г) – переможець ІІ Всеукраїнської олімпіади з математики для учнів 5-7 класів

vБондар Ігор (6 В) – переможець ІІ Всеукраїнської олімпіади з математики для учнів 5-7 класів

     Згідно з давньою традицією було визначено кращого учня ліцею – ним став учень 11 фм класу Маліков Артур переможець IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії; переможець Міжнародного етапу учнівських олімпіад з хімії.

         Кращим класом ліцею другий рік поспіль став 9 фм клас ( класний керівник Патяк Оксана Олександрівна), якому було вручено перехідний приз «Мудра сова»

     Учні нашого ліцею пишаються своїми перемогами не тільки на Всеукраїнських учнівських олімпіадах з базових дисциплін та Всеукраїнських конкурсах-захистах науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої Академії Наук України, але й інших творчих та спортивних турнірах, конкурсах та змаганнях.

Бажаємо нашим ліцеїстам та їх вчителям подальших успіхів, творчої наснаги, натхнення!

 

 


Copyright © 2014. All Rights Reserved.