Графік атестації педагогічних працівників Запорізького ліцею «Логос» у 2015 – 2016 н.р.

 

п/п

ПІБ

вчителя

Посада,

за якою

атестується

На що претендує

Дата

засідання

АК

І рівня

Дата

засідання

АК

ІІ рівня

1. Фурман І.Т. Заступник директора з навчально-виховної роботи Відповідає  займаній посаді 10.03.16 16.03.16
2.

Фурман Ірина

Тимофіївна

Вчитель російської мови та літератури Відповідає раніше присвоєній кваліфікацій-ній категорії «спеціаліст вищої категорії» Відповідає раніше присвоєному педагогічному званню «вчитель-методист» 10.03.16 16.03.16
3.

Сальникова Ельміра

Іванівна

Вчитель російської мови та літератури Відповідає раніше присвоєній кваліфікацій-ній категорії «спеціаліст вищої категорії»

Відповідає раніше присвоєному педагогічному званню

«старший

учитель»

10.03.16 16.03.16
4.

Бончева Галина

Георгіївна

Вчитель української мови та літератури Відповідає раніше присвоєній кваліфікацій-ній категорії «спеціаліст вищої категорії» Відповідає раніше присвоєному педагогічному званню «вчитель-методист» 10.03.16 16.03.16
5.

Залозна Зінаїда

Іллівна

Вчитель математики Відповідає раніше присвоєній кваліфікацій-ній категорії «спеціаліст вищої категорії»

Відповідає раніше присвоєному педагогічному званню

«старший

учитель»

10.03.16 16.03.16
6. Максишко Костянтин Миколайович Вчитель історії Відповідає раніше присвоєній кваліфікацій-ній категорії «спеціаліст вищої категорії»

Відповідає раніше присвоєному педагогічному званню

«старший

учитель»

10.03.16 16.03.16

 

7.

Бройко Віта

Вікторівна

Вчитель математики Присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії»   17.03.16 23.03.16
8. Кайдаш Галина Вячеславівна Вчитель англійської мови Відповідає раніше присвоєній кваліфікацій-ній категорії «спеціаліст вищої категорії»

Присвоєння педагогічного звання

«вчитель-методист»

17.03.16 23.03.16
9.

Патяк Оксана

Олександрівна

Вчитель англійської мови Відповідає раніше присвоєній кваліфікацій-ній категорії «спеціаліст вищої категорії»

Відповідає раніше присвоєному педагогічному званню

«старший

учитель»

17.03.16 23.03.16
10.

Калашникова Тетяна

Іванівна

Вчитель початкових класів Відповідає раніше присвоєній кваліфікацій-ній категорії «спеціаліст вищої категорії»

Відповідає раніше присвоєному педагогічному званню

«старший

учитель»

17.03.16 23.03.16
11.

Сухаревська Поліна

Володимирівна

Вчитель фізкультури Присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії»   24.03.16 30.03.16
12 Петров Роман Володимирович Вчитель історії Відповідає раніше присвоєній кваліфікацій-ній категорії «спеціаліст вищої категорії»

Присвоєння педагогічного звання

«старший

учитель»

24.03.16 30.03.16
13

Лазоренко Олена

Олександрівна

Вчитель англійської мови Відповідає раніше присвоєній кваліфікацій-ній категорії «спеціаліст вищої категорії»   24.03.16 30.03.16
14 Сурду Костянтин Якобович Вчитель інформатики

Присвоєння

І категорії

  31.03.16  
15 Музика Леся Романівна Вчитель біології

Присвоєння

ІІ категорії

  31.03.16  
16

Чепіга Надія

Костянтинівна

Вчитель

Присвоєння

ІІ категорії

  31.03.16  
17

Донін Фелікс

Леонідович

Керівник

Математичного

гуртка

Відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст»   31.03.16  
18 Фролова Юлія Миколаївна

Керівник гуртка

образотворчого мистецтва

Відповідає раніше присвоєному 10 тарифному розряду   31.03.16  
19

Капітонєнко

Вікторія

Валентинівна

Практичний психолог

Присвоєння

І категорії

  31.03.16  


Copyright © 2014. All Rights Reserved.