Подробнее на сайте: https://houserento.ruhttps://medicinecu.ruhttps://domusremont.ru
https://samodelkick.ru https://houseunite.ruhttps://dothouse.ru
https://moidomremont.ruhttps://fastumauto.ruhttps://powerautoplus.ruhttps://samodelkan.ru https://remontvsvoidom.ru https://stroikaudoma.ruhttps://svoidomsnulya.ru https://avtoenter.ruhttps://domstroiplus.ru

Чисте місто 2018

         Відповідно до наказу по Запорізькому ліцею «Логос» «Про участь в екологічній акції «Чисте місто»   226 р. від 24.09.2018р.

з 12.09.2018 до 12.10.2018 в ліцеї були проведенніприродоохоронні заходи.

Назва заходу Термін виконання
1

Трудові акції з благоустрою пришкільних територій

12.09.2018-12.10.2018

Пузінов М.В.

2 Участь у заочному міському екологічному конкурсі дитячого малюнка «Рослини - шкідники»

За відповідним наказом ДОН ЗМР

Чепіга Н.К.

3

Виставки малюнків, екоплакатів, газет:

- для учнів 8-х класів «Тварини на вулицях міста»;

- для учнів 6-7 класів «Рослини - шкідники»;

- для учнів 9-х класів «Роздільний збір побутового сміття»;

- для учнів 3-5-х «Природа міста знайома і незнайома»

12.09.2018-12.10.2018

Приходько Н.Ф.
Сурду Л.Р.

Літвінова О.К.

4 Екологозорієнтовані просвітницькі акції серед учнів, батьків, місцевої громади 12.09.2018-12.10.2018
5 Просвітницькі та природоохоронні заходи щодо відповідного поводження з карантинними рослинами.

12.09.2018-12.10.2018

Приходько Н.Ф.
Сурду Л.Р.

Літвінова О.К.

Під час проведення уроків

6 Висвітлення проведених заходів на сайтах закладів.

12.09.2018-12.10.2018

Сурду К.Я.

7 Акція «За чисте довкілля навколо тебе» ( збір пластика)

05.11.2018-05.12.2018

СухачоваЛ.В.

Пузінов М.В.

myFlickr

День Захисника України

День захисника України недарма святкують 14 жовтня. Президент України Петро Порошенко раніше говорив про те, що Україні слід відмежуватися від радянських свят і відновити традицію вшанування українських вояків Покрову. Тому саме 14 жовтня став Днем захисника України.

В українській традиції  Покрова тісно пов’язується із ідеями захисту від ворогів: згідно з літописами, князь Ярослав Мудрий віддав Київ і всю Русь під покров Божої Матері. Тому велика кількість православних церков, побудованих в княжі і козацькі часи, присвячувалися цьому святу. Церква Покрови Пресвятої Богородиці була головною на Запорізькій Січі, а 14 жовтня одним з найважливіших днів для козаків — тоді вони проводили свої ради, на яких вибирали нового гетьмана або кошового отамана. Тому і День захисника Вітчизни зараз святкують 14 жовтня.

Свято мужніх та хоробрих захисників Вітчизни за нинішніх обставин потребує особливої уваги. Крім того, хочеться висловити вдячність, любов та повагу всім тим, хто захищає спокій українців.

В ліцеї протягом тижня проведено святкові заходи до цієї дати: виховні години, виставки.

myFlickr

Український День вчителя (День працівників освіти чи День освітянина)

Професійне Міжнародне свято працівників освіти було засновано ЮНЕСКО в 1994 році. Нагадаємо, що Всесвітній день вчителя святкують 5 жовтня. В Україні День працівників освіти згідно з Указом Президента від 11 вересня 1994 року відзначається в першу неділю жовтня.

Сьогодні в незалежній Україні майже 860 тисяч педагогів, вихователів, майстрів виробничого навчання, науково-педагогічних працівників і управлінців. Вони навчають і виховують понад мільйон дошкільнят, навчають більше п’яти мільйонів школярів, викладають майбутню спеціальність майже трьом мільйонам студентів країни.

Зі святом Вас, шановні працівники освіти!

Цього року учні 10-11 класів провели святкові змагання команд КВК під гаслом «Ніколи старіти вчителям». Брали участь три команди: «Особливо обдаровані пеньки» (збірна 11 класів – посіли ІІІ місце), «Політ дрозда» (команда 10-ХБФМ класу – посіла І місце), «Люди правої півкулі» (команда 10-ІПМЕ – посіла ІІ місце). Технічну підтримку конкурсу здійснювали педагог-організатор Селіна Г.П. та учень 10-ІПМЕ класу Ємелін Максим. Вела захід заступник директора з НВР Фурман І.Т. Журі представляли чесні та неприступні вчителі ліцею: Сальникова Е.І. – вчитель російської мови та літератури, Вовк А.С.- вчитель інформатики, Зубков С.О. – вчитель географії, Міскєєв А.Л. – вчитель фізики.

На святі виступив новостворений дует учениць – Макарова Юліана (10-ХБФМ клас), Лозенко Владислава (9ІП клас) – вони виконали пісню «Чарівник-недоучка».

               Всі учасники заходу отримали  заряд бадьорості, гарного настрою!. Сміялися до сліз! Учні продемонстрували артистизм, володіння технікою мовлення, тонке почуття гумору. Класні керівники, які готували команди до КВК, отримали подяку від адміністрації ліцею.
               Ми вітаємо всіх учасників та дякуємо їм за свято! 

myFlickr


Урок миру до Міжнародного Дня миру

З 1981 року за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН 21 вересня стало днем всесвітньої відмови від насильства та вогню.

 В Україні День миру відзначають з 2002 року, згідно з Президентським Указом від 5 лютого 2002 року. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає програти війну, мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і заможного майбутнього.

 Сьогодні ООН закликає всі країни світу зупинити військові дії та припинити проливати кров. Цей день для того, аби спонукати окремих людей, групи та громади на всій планеті до осмислення проблем миру, обміну інформацією та практичним досвідом його досягнення.

myFlickr

Всеукраїнський День бібліотек

Бібліотеки - один з інструментів нашої цивілізації, який вже багато століть доводить свою ефективність в процесах збереження, накопичення і передачі людських пізнань. Вважається, що вперше аналоги сучасних бібліотек з’явилися ще близько 2,5 тис. років до нашої ери на Сході. Це були зібрані в одному з древніх вавілонських храмів міста Ніппур глиняні таблички на яких їх сучасники запам’ятали важливу для них інформацію для наступних поколінь. У Київській Русі перші бібліотеки стали відкривати після прийняття християнства. Це були церковні бібліотеки, серед яких у той час найбільшою вважалася заснована в 1037-му році князем Ярославом Мудрим бібліотека Софії Київської. У цій бібліотеці зберігалося понад дев’ятсот книг, що були виготовлені тоді виключно вручну. Для середньовіччя це була грандіозна праця і в подальшому в майстернях при Софійському соборі робилися книги, які увійшли в основу інших бібліотечних зібрань, наприклад, бібліотеки при Печерському монастирі, яка стала найбільшим з кінця ХІ століття центром культурного життя в Київській Русі.

Віддаючи данину поваги бібліотечному руху в незалежній Україні, 14-го травня 1998-го року Президентом України було підписано Указ № 471/98 про щорічне святкування Всеукраїнського Дня бібліотек. В Україні він відзначається 30-го вересня

На сьогоднішній день в Україні функціонують близько 40 тисяч великих і малих бібліотек. Однією з провідних вважається Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського (НБУВ, сленг. Вернадка), Державна історична бібліотека, Державна бібліотека України для дітей, Національна парламентська бібліотека і т. д. Загальна кількість бібліотечних працівників, зайнятих у цій справі, становить близько 53-х тисяч фахівців. Щороку українські книгосховища обслуговують понад 17,5 мільйонів читачів.

У цей день, Всеукраїнський День бібліотек, ми так само поспішаємо приєднатися до привітань на адресу всіх працівників цього безцінного осередку, з віками накопиченого, нашого людського досвіду і знань. Зі святом бібліотек!

myFlickr