Флешмоб до дня Прапора. День пам`яті героїв Крут

28 січня 1992 року Верховна Рада України прийняла Постанову "Про Державний прапор України". Прапор як державна атрибутика є символом соборності і незалежності. До цієї знаменної дати, а також до Дня пам’яті Героїв Крут (29 січня, понеділок) у ЗЛ "Логос відбувся флешмоб серед учнів 5-7 та 8-11 класів.

На флешмобі лунали вірші про державний прапор України, підготовлені активістами парламенту ліцею, виступив з промовою вчитель історії Максишко К.М., який розповів учням про подвиг героїв Крут. Незважаючи на те, що бій під Крутами не мав визначального воєнного значення, для українського народу він став символом героїзму і жертовності молодого покоління у боротьбі за незалежність України.

Крути – наша гордість і слава,

Там соколи юні у вічність пішли.

На клич молодої держави, 

Піднялися вірні сини. 

Грудьми у нерівному бої, 

Спинили червону орду, 

                    З честю впали герої,        

За Україну свою.

Михайло Зельман (Лісовий)  "КРУТИ"

 

        Відбулися Уроки пам'яті героїв Крут на виховних годинах в 5-11 класах, а учні 8-х класів (класні керівники Патяк О.О., Резник Л.І.) підготували відкритий пам'ятний захід для паралелей 7-8 класів, який проводився у актовій залі ліцею.

myFlickr

 

Ученица 5Б класса Стоянова Дарья Чемпионка мира

Единственная  представительница  Запорожской  области 11-летняя ученица лицея "Логос" г.Запорожья  Стоянова Дарья  завоевала золотую и серебряную медаль на Чемпионате  Мира по Киокушин Ояма Каратэ , который состоялся 27 января 2018 г. в г. Южный, Одесская область, Украина.Дарья участвовала в двух весовых категориях. В своей категории 30-35 кг она заняла первое место, а в категории 35-40 кг заняла второе место. Более 200-х сильнейших спортсменов Киокушин карате мира, действующие чемпионы и призеры мира, Европы и Азии из 12 стран мира принимали участие в соревновании. Это первый чемпионат мира по Киокушин который проходил в Украине.

День Соборності

До цієї пам’ятної дати в ЗЛ «Логос» були проведені виховні заходи по класах та відкрита виховна година для учнів 6-х класів у актовій залі ліцею, яку підготували класні керівники Бербелюк О.А., Білоус О.Г., Павлів М.І.

Учні 7-х класів разом з керівником гуртка комп´ютерного дизайну Чепігою Н.К. зробили інсталяцію «Україна – місто дружби».

В бібліотеці ліцею експонується книжкова виставка «Кохаю край наш дорогий, що зветься Україна».

У холі ліцею 6-ми класами було оформлено стенд для конкурсних плакатів учнів 5-9 класів, присвячених Дню Соборності.

myFlickr

День писемності та мови

9 листопада - День української писемності та мови. Це одне з наймолодших державних свят. Його запроваджено  1997 року за ініціативою Всеукраїнського товариства "Просвіта" імені Тараса Шевченка.

6 листопада 1997 року було підписано Указ Президента України, у якому говориться: “На підтримку ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливості ролі української мови в консолідації суспільства постановляю: “Установити в Україні День української писемності та мови, який відзначати щорічно 9 листопада в день вшанування пам’яті Преподобного Нестора Літописця”.

16 листопада була проведена відкрита виховна годинадо Дня писемності.Підготували та провели виховну годину учні шостих класів під керівництвом вчителя української мови Гунченко Світлани Анатоліївни.

myFlickr