Ученица 5Б класса Стоянова Дарья Чемпионка мира

Единственная  представительница  Запорожской  области 11-летняя ученица лицея "Логос" г.Запорожья  Стоянова Дарья  завоевала золотую и серебряную медаль на Чемпионате  Мира по Киокушин Ояма Каратэ , который состоялся 27 января 2018 г. в г. Южный, Одесская область, Украина.Дарья участвовала в двух весовых категориях. В своей категории 30-35 кг она заняла первое место, а в категории 35-40 кг заняла второе место. Более 200-х сильнейших спортсменов Киокушин карате мира, действующие чемпионы и призеры мира, Европы и Азии из 12 стран мира принимали участие в соревновании. Это первый чемпионат мира по Киокушин который проходил в Украине.

День Соборності

До цієї пам’ятної дати в ЗЛ «Логос» були проведені виховні заходи по класах та відкрита виховна година для учнів 6-х класів у актовій залі ліцею, яку підготували класні керівники Бербелюк О.А., Білоус О.Г., Павлів М.І.

Учні 7-х класів разом з керівником гуртка комп´ютерного дизайну Чепігою Н.К. зробили інсталяцію «Україна – місто дружби».

В бібліотеці ліцею експонується книжкова виставка «Кохаю край наш дорогий, що зветься Україна».

У холі ліцею 6-ми класами було оформлено стенд для конкурсних плакатів учнів 5-9 класів, присвячених Дню Соборності.

myFlickr

День писемності та мови

9 листопада - День української писемності та мови. Це одне з наймолодших державних свят. Його запроваджено  1997 року за ініціативою Всеукраїнського товариства "Просвіта" імені Тараса Шевченка.

6 листопада 1997 року було підписано Указ Президента України, у якому говориться: “На підтримку ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливості ролі української мови в консолідації суспільства постановляю: “Установити в Україні День української писемності та мови, який відзначати щорічно 9 листопада в день вшанування пам’яті Преподобного Нестора Літописця”.

16 листопада була проведена відкрита виховна годинадо Дня писемності.Підготували та провели виховну годину учні шостих класів під керівництвом вчителя української мови Гунченко Світлани Анатоліївни.

myFlickr