Подробнее на сайте: http://grand-construction.ru http://investment-money.ruhttp://samodelnaya.ruhttp://sdelaisebe.ruhttp://mending-house.ru http://hold-house.ru
http://build-dwelling.ruhttp://pro-nedvijimosti.ru http://samodelkinov.ru http://poleznii.ruhttp://samodelkami.ru http://samodelnii.ru http://grand-builder.ru http://lavandamd.ruhttp://stroi-rukami.ru

Арт-барви Запоріжжя

05.10.2018 року на базі ЗНУ проведено ІІІ Міський конкурс образотворчого мистецтва «Арт-барви Запоріжжя» з метою створення соціокультурного середовища для розвитку професійної й мистецької компетентності учасників навчально-виховного процесу, залучення до творчої діяльності в галузі образотворчого мистецтваобдарованих учнів 6-11 класів та талановитих молодих вчителів.

В номінації конкурсу «Комп'ютерна графіка» посіла I місце учениця

8-фм класу Заставська Олександра з роботою «Барви рідного краю». Керівник: вчителя мистецтва Чепіга Надія Костянтинівна.

Вітаємо переможців конкурсу. Бажаємо творчого натхнення та наснаги.

Переможці України 2018

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ

IV(ДЕРЖАВНОГО) ЕТАПУ

ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМІПІАД

З НАВЧАЛЬНИХ ПРЕДМЕТІВ ТА

ПЕРЕМОЖЦІВ ІІІ (ДЕРЖАВНОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ

УЧНІВ-ЧЛЕНІВ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ

            Наш ліцей пишається своїми талановитими учнями – переможцями олімпіад з навчальних предметів, інтелектуальних конкурсів, змагань різного спрямування. Обдаровані діти – цвіт та майбутнє нації, її інтелектуальна еліта, гордість і честь школи, міста, області, України, її світовий авторитет.

Участь в олімпіадах, конкурсах – це щоденна робота на уроках та після них, в школі та дома, з досвідченими вчителями і самостійно. Цілеспрямованість, прагнення досягти омріяної мети, працездатність і працелюбність, вміння бачити проблеми в сучасному світі, намагатися дослідити та розв'язати їх - ось характерні риси наших переможців

 Упродовж березня – квітня 2018 року відбулися інтелектуальні випробування IV(державного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів та ІІІ (державного) Всеукраїнського конкурсу - захисту науково - дослідницьких робіт учнів - членів Малої Академії Наук України. Змагання проходили у багатьох обласних центрах України: Києві, Херсоні, Ужгороді, Полтаві, Одесі.

             В нелегкій боротьбі команда учнів нашого ліцею виборола  загалом

9 дипломів, з яких 2 – І ступеня, 4 – ІІ ступеня, 3 – ІІІ ступеня.

vШишацький Олександр (11ме) – диплом І ступеня IV(державного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з економіки

vДобродуб Данило (10іп) - диплом І ступеня IV(державного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства

vКилівник Євген (11фм) - диплом ІІ ступеня IV(державного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з астрономії

vМаліков Артур (10фм) - диплом ІІ ступеня IV(державного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії

vЧикалов Олексій (8фм) - диплом ІІ ступеня IV(державного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з хімії

vКайдаш Наталія (9іп) - диплом ІІ ступеня IV(державного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з правознавства

vПриходько Дар’я (9фм)  - диплом ІІІ ступеня IV(державного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з економіки

vШишацький Олександр (11ме) – диплом ІІІ ступеня IV(державного) етапуВсеукраїнського конкурсу - захисту науково - дослідницьких робіт учнів - членів Малої Академії Наук України з економіки

vКилівник Євген (11фм) - диплом ІІІ ступеня IV(державного) етапуВсеукраїнського конкурсу - захисту науково - дослідницьких робіт учнів - членів Малої Академії Наук України з фізики

Найщиріші вітання  учням – переможцям та їхнім вчителям – наставникам:

Рівкіну А.Д., Зикову С.М., Кайдашу О.І., Лисенко Н.В., Штапурі Н.П.

Подальших успіхів та перемог!

       Інтелектуальні досягнення наших найкращих ліцеїстів були відзначені Департаментом освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації на обласному святі «Обдаровані учні – 2018», яке відбулося 31 травня у приміщенні Запорізької обласної державної адміністрації.

myFlickr

ІІІ (ОБЛАСНИЙ) ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД

      

Нещодавно закінчився ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад. Приємно відзначити вагомий вклад у рейтинг району учнів нашого ліцею. Наші ліцеїсти здобуло 21 перемогу, з яких 10 учнів посіли І місця, 6 учнів посіли ІІ місця та 5 учнів отримали грамоти за ІІІ місця.

     8 найкращих учнів отримали запрошення на IV (Всеукраїнський) етап з базовим дисциплін – Килівник Євген (11фм) – астрономія, Маліков Артур (10фм) – хімія, Чикалов Олексій (8фм) – хімія, Сірко Денис (10фм) – математика, Шишацький Олександр (11ме) – економіка, Приходько Дар’я (9фм) – економіка, Добродуб Данило (10іп) – правознавство, Кайдаш Наталія (9іп) – правознавство.

         Неодноразовий переможець Всеукраїнських учнівських олімпіад

ІІІ (обласного) етапу з фізики та IV (Всеукраїнського) етапу з астрономії, переможець ІІІ (Всеукраїнського) конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України учень 11 фізико-математичного класу Килівник Євген у цьому навчальному році знов буде приймати участь у та IV(Всеукраїнського) етапі учнівських олімпіад та в ІІІ (Всеукраїнському) конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

           Побажаємо успіху Євгену та його вчителю фізику директору ліцею Рівкіну Анатолію Давидовичу.

        З гордістю можемо відзначити щорічні перемоги учнів нашого ліцею з  фізики і побажати подальших успіхів вчителю фізики Зикову Сергію Миколайовичу та його учням – Малікову Артуру (10фм) – І місце, Чикалову Олексію (8фм) та Стратила Дмитру (8фм), які посіли ІІІ місця.

      Неодноразовими перемогами Всеукраїнських учнівських олімпіад

ІІІ (обласного)  та IV (Всеукраїнського) етапу з хімії можуть пишатися наші учні

Маліков Артур (10фм), Чикалов Олексій (8фм), які посіли  І місця, та їх вчитель Штапура Надія Петрівна. Сподіваємося, що  їм буде супроводжувати успіх і на

IV (Всеукраїнському) етапі.

     Неможливо уявити перемоги з фізики, астрономії та хімії без знань та перемог з математики. Керівник математичного гуртка Донін Фелікс Леонідович та його учні Сірко Денис (10фм) – І місце, Мацко Назар (9 фм) – ІІ місце, Воробьова Марія (7А) – ІІ місце, Бикова Валерія (6 Г) - ІІІ місце.

     Щорічні перемоги учнів нашого ліцею з економіки є безперечно заслугою вчителя економіки Лисенко Наталії Віталіївни та її найкращих учнів – Шишацького Олександра (11ме) – І місце, Приходько Дар’ї (9фм) – І місце та Данченко Костянтина (9фм) – ІІ місце.

       Неможливо уявити сучасне життя без знань правознавства. Наш ліцей пишається щорічними перемогами наших найкращих правознавців на 

ІІІ (обласному)  та IV (Всеукраїнському) етапах з правознавства. Вчитель правознавства Кайдаш Олег Іванович та його олімпіадники –

Добродуб Данило (10іп) – І місце, Кайдаш Наталія (9іп) – І місце, Шиманиця Данило (10іп) – ІІ місце, Габрошвілі Софія (11ме) –ІІІ місце.

 

     Вчитель історії Петров Роман Володимирович та його найкращі знавці історії -  Гончарова Олександра (8іп) – ІІ місце,  Оленев Ілля (9іп) – ІІІ місце.

     Біологія – фундаментальна наука для тих, хто мріє присвятити своє майбутнє медицині. Вчитель біології Приходько Наталія Фатихівна та її найкращий учень  - неодноразовий переможець ІІІ (обласного) етапу олімпіад з біології.

 

МАН 2018

 

ПІДРОСТАЮТЬ МАЙБУТНІ НАУКОВЦІ

       У неділю 18 лютого 2018 року у Запорізькому національному університеті відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу – захисту науково дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Наш ліцей представляли

11 учнів 9,10 та 11-х класів, які захищали свої науково-дослідницькі роботи та достойно пройшли випробування перед авторитетним журі конкурсу. Ліцеїсти продемонстрували високий творчий потенціал, інтелектуальність, вміння вести дискусію, аргументувати свою точку зору.

       Переможцями конкурсу стали:

Хілько Уляна (8фм) – І місце, англійська мова,

Кайдаш Наталія (9іп) – І місце, англійська мова,

Малікова Артур (10фм) – І місце, хімія,

Шишацький Олександр (11ме) – І місце, економіка,

Килівник Євген (11фм) – І місце, фізика,

Данченко Костянтин (9фм) – ІІ місце, економіка,

Запорожець Максим (9хбме) – ІІІ місце, біологія,

Польовий Артем (9хбме) –ІІІ місце, біологія,

Приходько Дар’я (9фм) – ІІІ місце, економіка,

Коваль Сергій (11ме) – ІІІ місце, економіка,

Городнічев Іван (11іп) – ІІІ місце, історія

2

         Учні Шишацький Олександр (11ме) та Килівник Євген (11фм) не тільки стали переможцями у своїх наукових відділеннях, а навіть отримали запрошення на ІІІ (Всеукраїнський) етап конкурсу-захисту, який буде проходити в квітні місяці у Києві. Сподіваємось, наші найкращі ліцеїсти будуть найкращими і в Україні.

         Вітаємо переможців конкурсу та їх вчителів Резник Л.І., Гацко О.Р., Штапуру Н.П., Лисенко Н.В., Приходько Н.Ф., Рівкіна А.Д., Петрова Р.В.

     Бажаємо нових здобутків в різноманітних інтелектуальних змаганнях та творчих конкурсах.

3

4

5

НАШІ ПЕРЕМОЖЦІ

        Наш ліцей пишається своїми талановитими учнями – переможцями

ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін 2017 – 2018 навчального року та інших інтелектуальних конкурсів.

       У цьому році у ІІ етапі олімпіади прийняло участь 87 учнів нашого ліцею, 74 з яких посіли призові місця, а 26 – отримали запрошення на

ІІІ ( обласний) етап олімпіад. Як завжди, у кожному змаганні є свої лідери – ті, хто досягли успіху у кількох напрямках. Так, за результатами учнівської олімпіади переможцями у двох олімпіадах і кому належить захищати честь нашого ліцею на більш складних змаганнях стали:

 • Килівник Євген (11 фм) - фізика та астрономія (вчителі Рівкін А.Д. та Зиков С.М.)
 • Маліков Артур (10 фм) – хімія та фізика (вчителі Штапура Н.П. та Зиков С.М.)
 • Сірко Денис (10фм) – математика та фізика (вчителі Донін Ф.Л. та Зиков С.М.)
 • Чікалов Олексій (8фм) - хімія та фізика (вчителі Штапура Н.П. та

Зиков С.М.)

Отримали запрошення на ІІІ ( обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад:

 • Гончарова Олександра (8фм) – історія (вчитель Петров Р.В.)
 • Слугін Євген (9іп) - історія (вчитель Петров Р.В.)
 • Оленев Ілля (9іп) - історія (вчитель Петров Р.В.)
 • Габрошвілі Софія (11ме) – правознавство (вчитель Кайдаш О.І.)
 • Добродуб Данило (10 іп) - правознавство (вчитель Кайдаш О.І.)
 • Шиманиця Данило (10 іп) - правознавство (вчитель Кайдаш О.І.)
 • Кайдаш Наталія (9іп) - правознавство (вчитель Кайдаш О.І.)
 • Бикова Валерія (6 Г) – математика (вчитель Донін Ф.Л.)
 • Воробьова Марія (7 А) - математика (вчитель Донін Ф.Л.)
 • Мацко Назар (9фм) - математика (вчитель Донін Ф.Л.)
 • Скориніні Юлія (6 А) – хімія (вчитель Штапура Н.П.)
 • Павлів Олександр (8 фм) – хімія (вчитель Штапура Н.П.)
 • Стратіла Дмитро (8 фм) - фізика (вчитель Зиков С.М.)
 • Польовий Артем (9 хбме) – біологія (вчитель Приходько Н.Ф.)
 • ДанченкоКостянтин (9фм) – економіка (вчитель Лисенко Н.В.)
 • Приходько Дар’я   (9фм) – економіка (вчитель Лисенко Н.В.)
 • Шишацький Олександр (11 ме) - економіка (вчитель Лисенко Н.В.)
 • Меліхов Євген (11 ме) - економіка (вчитель Лисенко Н.В.)

Також заслуговують на увагу перемоги учнів нашого ліцею в інших інтелектуальних конкурсах:

         Учениці Кайдаш Наталія (9іп) і Хилько Уляна (8фм) (вчителі

Гацко О.Р. і Резник Л.І.) – прийняли участь і були нагороджені сертифікатами у XXVI Міжнародній конференції юних науковців «Наука і вища освіта», яка проходила 15 листопада 2017 року в Класичному Приватному Університеті.

     Учениця Пересипкіна Мілана (11 фм) (вчитель Лазаренко О.О.) була нагороджена грамотою за перемогу в конкурсі художнього перекладу в номінації «Найкраща обґрунтованість образності перекладу», який проходив в грудні 2017 року в Запорізькому Національному Університеті .

Бажаємо подальших успіхів та перемог!

НАШІ ПЕРЕМОЖЦІ

        Наш ліцей пишається своїми талановитими учнями – переможцями

 ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін 2017 – 2018 навчального року та інших інтелектуальних конкурсів.

        У цьому році у ІІ етапі олімпіади прийняло участь 87 учнів нашого ліцею, 74 з яких посіли призові місця, а 26 – отримали запрошення на ІІІ ( обласний) етап олімпіад. Як завжди, у кожному змаганні є свої лідери – ті, хто досягли успіху у кількох напрямках. Так, за результатами учнівської олімпіади переможцями у двох олімпіадах і  кому належить захищати честь нашого ліцею  на більш складних змаганнях стали:

 • Килівник  Євген (11 фм)  - фізика та астрономія (вчителі Рівкін А.Д. та Зиков С.М.)
 • Маліков Артур (10 фм) – хімія та фізика (вчителі Штапура Н.П. та Зиков С.М.)
 • Сірко Денис (10фм) – математика та фізика (вчителі Донін Ф.Л. та Зиков С.М.)
 • Чікалов Олексій (8фм) - хімія та фізика (вчителі Штапура Н.П. та

Зиков С.М.)

Отримали запрошення на ІІІ ( обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад:

 • Гончарова Олександра (8фм) – історія (вчитель Петров Р.В.)
 • Слугін Євген  (9іп) - історія (вчитель Петров Р.В.)
 • Оленев Ілля (9іп) - історія (вчитель Петров Р.В.)
 • Габрошвілі Софія (11ме) – правознавство (вчитель Кайдаш О.І.)
 • Добродуб Данило (10 іп) - правознавство (вчитель Кайдаш О.І.)
 • Шиманиця Данило (10 іп) - правознавство (вчитель Кайдаш О.І.)
 • Кайдаш Наталія (9іп) - правознавство (вчитель Кайдаш О.І.)
 • Бикова Валерія (6 Г) – математика (вчитель Донін Ф.Л.)
 • Воробьова Марія (7 А) - математика (вчитель Донін Ф.Л.)
 • Мацко  Назар (9фм) - математика (вчитель Донін Ф.Л.)
 • Скориніні Юлія (6 А) – хімія (вчитель Штапура Н.П.)
 • Павлів Олександр (8 фм) – хімія (вчитель Штапура Н.П.)
 •  Стратіла  Дмитро (8 фм) -  фізика (вчитель Зиков С.М.)
 • Польовий Артем (9 хбме) – біологія (вчитель Приходько Н.Ф.)
 • ДанченкоКостянтин  (9фм) – економіка (вчитель Лисенко Н.В.)
 • Приходько Дар’я   (9фм) – економіка (вчитель Лисенко Н.В.)
 • Шишацький Олександр (11 ме) - економіка (вчитель Лисенко Н.В.)
 • Меліхов Євген  (11 ме) - економіка (вчитель Лисенко Н.В.)

Також заслуговують на увагу перемоги учнів нашого ліцею в інших інтелектуальних конкурсах:

          Учениці Кайдаш Наталія (9іп) і Хилько Уляна (8фм) (вчителі

Гацко О.Р. і Резник Л.І.) – прийняли участь і були нагороджені сертифікатами  у  XXVI Міжнародній  конференції  юних науковців «Наука і вища освіта», яка проходила 15 листопада 2017 року в Класичному Приватному Університеті.

      Учениця  Пересипкіна Мілана (11 фм) (вчитель Лазаренко О.О.) була нагороджена грамотою за перемогу в конкурсі художнього перекладу в номінації «Найкраща обґрунтованість образності перекладу», який проходив в грудні 2017 року в Запорізькому Національному Університеті .

Бажаємо подальших успіхів та перемог!

Наш МАН и олимпиады

Как известно, признанным девизом спортивных соревнований являются слова: «Сильнее, выше, быстрее!»

И они вполне применимы к участникам Всеукраинских ученических олимпиад и турниров по базовым дисциплинам  и конкурсов-защит научно-исследовательских работ МАН Украины. Согласитесь, что наши логосцы, участвуя и побеждая в интеллектуальных соревнованиях, доказали справедливость этого девиза, быстрее овладевая современными научными познаниями, сильнее и ярче выступая в интеллектуальных поединках. Тем почетнее и значительнее становятся их победы.

Мы поздравляем наших призеров ІІІ(областного) этапа Всеукраинских ученических олимпиад и ІІ (областного) этапа конкурса - защиты научно-исследовательских работ МАН Украины.

Безымянный.jpg

В этом учебном году призерами МАН стали 8 учащихся нашего лицея:

 • Киливник Евгений (10 фм) - І  место в научном отделении «Технические   науки».
 • Шишацкий  Александр (10 мэ) - І  место в научном отделении «Экономика».
 • Науменко Александра (11 фм ип) - ІІ место в научном отделении  «История».
 • Макогон Диана (10 хб) - ІІ место в научном отделении  «Химия и биология».
 • Каныгина  Виктория  (9ип) - ІІ место в научном отделении  «Литературоведение, фольклористика и искусствоведение».
 • Кайдаш Наталья  (8 ип) - ІІ место в научном отделении  «Языкознание».
 • Городничева Иван  (10 ип) -  ІІІ место в научном отделении  «История».
 • Метелева  Анастасия (9 хб фм) - ІІІ место в научном отделении  «Химия и биология».

Безымянный.jpg

  Следует отметить, что  для некоторых  учащихся лицея (Каныгиной Виктории и Кайдаш Натальи) участие в этом конкурсе стало первым серьезным интеллектуальным испытанием, которое они с честью выдержали.

Безымянный.jpg

А научно-исследовательские работы  Киливника  Евгения и Макогон Дианы заслужили самые высокие оценки жюри, и наши учащиеся удостоены чести представлять не только наш лицей, но и Запорожскую область на ІІІ Всеукраинском этапе конкурса, который состоится в Киеве в апреле месяце.

Безымянный.jpg

 

Безымянный.jpg

К сожалению, как известно, в любом соревновании есть и победители, и побежденные. Мы уверены, что те наши ученики, которым не повезло в этом году занять призовое место, обязательно добьются победы в следующем году.

Безымянный.jpg

2016-2017 учебный год принес заслуженную победу  в ІІІ(областном) этапе  Всеукраинских ученических олимпиад  нашим  лицеистам:

 

 • Киливник Евгений (10 фм) – І место в  IIІ (областном) этапе Всеукраинской ученической   олимпиады по физике  и  ІІ место в  IIІ  (областном) этапе ученической   олимпиады  по астрономии.
 • Маликов Артур (9 хбфм) - І место в  IIІ (областном) этапе Всеукраинской  ученической   олимпиады по химии, І место в  IIІ   (областном) этапе олимпиады по математике, IIІ место в  IIІ   (областном)    этапе олимпиады по физике.
 • Шишацкий Александр (10 мє)  -  І место в  IIІ (областном) этапе Всеукраинской ученической   олимпиады по экономике  и ІІ место  в IIІ (областном) этапе олимпиады по истории.
 • Савченко Владислав (11 фм) - І место в  IIІ (областном) этапе Всеукраинской  ученической   олимпиады по химии.
 • Чикалов Алексей  (7б) - І место в  IIІ (областном) этапе Всеукраинской  ученической   олимпиады по химии.
 • Мишевская Арина (11ип) – ІІ место  в IIІ (областном) этапе Всеукраинской ученической  олимпиады по правоведению и ІІ место  в IIІ (областном) этапе олимпиады по истории.
 • Добродуб Данил (9 ип) - І место в  IIІ (областном) этапе Всеукраинской ученической   олимпиады по правоведению.
 • Куманецкая Ирина (7б) - І место в  IIІ (областном) этапе Всеукраинской ученической   олимпиады по математике.
 • Габрошвили София (10 мэ) - ІІ место в  IIІ (областном) этапе Всеукраинской ученической   олимпиады по правоведению.
 • Шиманица Данил ( 9ип) - ІІ место в  IIІ (областном) этапе Всеукраинской ученической   олимпиады по правоведению.
 • Слугин Евгений  (8 ип) -  ІІ место  в IIІ (областном) этапе олимпиады по истории.
 • Полевой Артем (8хб) - ІІ место  в IIІ (областном) этапе олимпиады по биологии.
 • Метелева Анастасия (9хбфм) – ІІІ место  в IIІ (областном) этапе олимпиады по биологии.
 • Гончар Владимир (9хбфм) – ІІІ место  в IIІ (областном) этапе олимпиады по истории.
 • Мелехов Евгений (10мэ) - ІІІ место  в IIІ (областном) этапе олимпиады по экономике.
 • Ткачук Алена (9ип) - ІІІ место  в IIІ (областном) этапе олимпиады по правоведению.
 • Приходько Дарья (8фм) - ІІІ место  в IIІ (областном) этапе олимпиады по украинскому языку и литературе.

        Особые слова поздравлений адресуем тем ученикам, которые только начали свой олимпиадный путь (Куманецкая Ирина (7б), Слугин Евгений (8ип), Гончар Владимир (9хбфм), Полевой Артем (8хбфм), Ткачук Алена (9ип) и желаем им дальнейших успехов в последующих интеллектуальных турнирах.

Безымянный.jpg

НАШИ ПОБЕДИТЕЛИ

   14 января 2017 года начинается  ІІІ (областной)  этап  ученических олимпиад по базовым дисциплинам. По результатам ІІ (районного) этапа олимпиад наш Лицей занял одно из ведущих мест в районе.

     Из 84 участников ІІ (районного) этапа олимпиады 65 стали призерами, 29 участников прошли на ІІІ (областной) этап Всеукраинских  ученических олимпиад. Среди них есть те, которые примут участие  в 2 и более олимпиадах:

       Маликов Артур (9 хбфм) – математика, физика, химия.

       Шишацкий Александр (10 мэ) – история, география, экономика.

       Киливник Евгений (10 хбфм) – физика, астрономия.

       Мишевская Арина (11 фмип) – история, правоведение.

     Наши выпускники, которые в свое время стали победителями не только областного этапа, но и Всеукраинского, присоединяются к нашим пожеланиям успеха на предстоящих олимпиадах.

 

У каждого есть высокая мечта - путеводная звезда, которая освещает путь человеку на тропе длинною в жизнь... Но лишь тот сможет прийти к заветной звезде, кто, умножив свой талант на бесценные часы труда и вдохновения, шаг за шагом будет прокладывать этот непростой и в то же время такой прекрасный жизненный путь. Пусть страх и сомнения не сковывают твои задумки и стремления! Цени тех, кто, не требуя взамен ничего, постоянно находится рядом с тобой - это бесценный дар, который жизнь тебе преподнесла. Сделай шаг навстречу своей мечте и иди только вперёд, бережно храня в памяти бесценный опыт твоих прошлых лет! И все свершится! Владислав Макаров. Выпускник Лицея "Логос" 2014 года 

Образование: Институт международных отношений; специальность "Международное право"

 

Макаров.jpg

Постол Екатерина Анатольевна.

Выпускница 11пг – 2005 г. Победитель 4 этапа Всеукраинской олимпиады по правоведению 2005 года.

Выпускница 2010 года Национальной академии имени Ярослава Мудрого, факультет подготовки кадров для органов юстиции, диплом магистра с отличием.

Начальник юридического отдела Национального педагогического университета имени М.П.Драгоманова (2012 год)

Кандидат юридических наук, доцент кафедры теории государства и права Национального педагогического университета имени М.П. Драгоманова (по настоящее время)

Дополнительное образование и деятельность – практический психолог.

Дорогие олимпиадники!

Вам очень повезло выбирать свою жизненную дорогу и свою мечту уже сегодня! Я уверена, что каждый из вас обладает своими уникальными способностями и талантами, и олимпиада как раз это тот уникальный шанс, когда можно проявить себя – свои знание, свое виденье проблемных вопросов, проявить стойкость и трудолюбие.

Это тот ваш невероятный личный опыт и рост, в котором вы сможете почувствовать, на что вы способны и что именно вы хотите дальше получать в жизни.

И что бы вы потом не выбрали делать – что создавать, как служить обществу, как проявлять себе, времена подготовки и участия в олимпиаде, я уверена, вы будете всегда вспоминать, как самые лучшие и светлые. Все потому, что вам сейчас дают самый бесценные явления – знание и опыт вашего проявления себя!

Идите за своими способностями и талантами! Идите за интересом и опытом! Идите за собой!

Поверьте, ВСЕ получается ВСЕГДА самым лучшим образом! Главное - Верьте в себя, знайте, что вы хотите и просто наслаждайтесь этим уникальным временем!

Будьте благодарны своим учителям и всему, что приходит ценное в вашу жизнь и все ваши олимпиады в жизни будут выиграны ;)

С наилучшими пожеланиями, Екатерина Постол.

 

FHd6KecnmbE.jpg

Левеня

ВІТАЄМО

Кілівника Євгена (10 хб-фм)  та

Малікова Артура (9 хб-фм),

які зайняли ІІ місце в Олімпіаді переможців Всеукраїнського фізичного конкурсу «Левеня – 2016» у м. Львов

Безымянный.jpg

НАШИ ОЛИМПИАДНИКИ

    Совсем недавно прошел І (школьный) этап ученических олимпиад по базовым дисциплинам. И как в каждом поединке,  есть победители и, увы, побежденные. Но победителям еще рано почивать на лаврах – впереди – ІІ (районный) этап олимпиад. Представляем Вашему вниманию лучших учеников лицея «Логос» - тех, кому предстоит защищать честь нашего лицея на предстоящей олимпиаде.

Корректно, честно и изящно, как сонет,

Борьба талантов и умов происходила,

Здесь нет обиженных и побежденных нет,

Ведь эрудиция и дружба победила!

  Лучшие  филологи  лицея ,  которые продемонстрировали свои знания по украинскому языку и литературе, русскому языку и литературе, а также по английскому и французскому  языкам.

DSC_0249 Филологи 1.JPG

История. Дверь в мир прошедших дней

Она нам осторожно отворит,

И только тот, кто крепко дружит с ней,

Ошибок прошлого уже не повторит.

Устои общества, система власти, право…

С правоведением  - понятная картина.

И, несомненно, педагоги наши правы,

Воспитывая в каждом ГРАЖДАНИНА!

Будущие историки и юристы, а пока что – наши лицеисты.

DSC_0251 Историки и юристы 2.JPG

 Без экономики немыслима картина – историки, экономисты и юристы – наши сила.

DSC_0254 Историки, юристы и экономисты 3.JPG

Призеры І этапа Всеукраинского ученического турнира  юных знатоков курса «Финансовой грамотности», занявшие  ІІ  место в областном турнире.

DSC_0245 Экономисты -призеры 4.JPG

И математика, и  физика, всего основы,

Весь мир с них  видишь ты как будто с высоты.

Вникай же в суть их, учи, учи и снова

Листай учебников хрустящие листы.

     Лучшие математики, физики и информатики лицея, которым предстоит доказать свои знания  в предстоящей борьбе.

DSC_0255 Математики, физики 5.JPG

Мир природы – самый важный!
Это понимает каждый!
Птицы, рыбы, звери – наши лучшие друзья.
Нам без братьев наших меньших обойтись нельзя!

Будущие биологи, химики и экологи .

DSC_0258 Химики, биологи 6.JPG

Всем поможет тренировка,

Бег, разминка, физзарядка,

Баскетбольная площадка,

Штанга, мяч, ракетка, корт…

И ещё товарищ спорт!

Лучшие спортсмены лицея

DSC_0261 Спортсмены 7.JPG

   Вот они все, наша гордость! Умные, красивые, достойные и, надеемся, очень счастливые! Они – «золотой фонд» нашего лицея.

Структура работы с ОУ

ОРГАНИЗАЦИОННАЯ СТРУКТУРА РАБОТЫ С ОДАРЕННЫМИ УЧАЩИМИСЯ

Схема

Положение ЛНО

                                                                                                 Утверждено

                                                                                                                                         на заседании НМС

                                                                                                                                         прот. № 2 от 17.10.01г.

ПОЛОЖЕНИЕ

О ЛИЦЕЙСКОМ НАУЧНОМ ОБЩЕСТВЕ

І. Общие положения

 1. Лицейское научное общество (далее – ЛНО) – добровольное творческое формирование учащихся, стремящихся совершенствовать свои знания в определенной области науки, техники и искусства, развивать свой интеллект, приобретать умения и навыки научно-исследовательской и опытнической деятельности под руководством педагогов, ученых и других специалистов.
 2. ЛНО функционирует в соответствии с Уставом и концепцией развития Лицея, выполняя роль экспертизы одаренности учащихся и является средством повышения социального статуса знаний.
 3. Основными целями ЛНО является развитие познавательных интересов, творческих и исследовательских способностей учащихся, воспитание у них активной гражданской позиции, высоких нравственных качеств и духовной культуры.

Задачи ЛНО: