Александр – Даниил Анедченко

АлександрДаниил Анедченко, просто Алекс – ученик 2Г класса нашего лицея. Занимается своим любимым делом, рисованием, с 4 лет. Сегодня ему 7,  и у него есть уже свои результаты – 2 персональных выставки в детской  АРТ- мастерской  «Лучшие друзья», участие в двух международных конкурсах детского рисунка –  в Нова Загора (Болгария) и  в Лидице (Чехия).  И значимое участие и серебряная медаль ХV Международного конкурса «Я живу у моря» (живопись). Один рисунок хранится в Международном музее детского творчества в Осло. Одна из работ прошла во второй тур 1 международного конкурса детского рисунка имени Е. И. Рерих. Ждём результатов второго тура.

DSC03022а

myFlickr

Тосун Лютфіє

Тосун Лютфіє – «зірочка» 2А класу. Лютя, як ми її частіше кличемо,  – творча дитина, енергійна, дотепна. Займається малюванням з 5 років у народній студії образотворчого мистецтва Міського палацу дитячої творчості м.Запоріжжя. Керівник: Арсієнко Олена Леонідівна.

У свої невеличкі 7 років вже займала 1 місця на міжнародних конкурсах у Литві, Білорусі; на конкурсі Янковського – 1 місце; у проекті «Таланти містаZ» - 1 місце.

 Бажаємо успіхів у подальшій творчій та навчальній діяльності!

IMG-8acef2c1b9f28ab531f88d785f0a5231-V

Учні та педагоги 2 А класу

myFlickr

1 урок

лохфвыфы

Перше вересня – урочистий та хвилюючий день у житті кожної людини. Це День знань, який завжди відрізняється яскравістю вражень і переживань, новими надіями і несподіваними зустрічами.

Останні роки для першого уроку обирають найбільш важливі теми в житті народу. Адже учень має знати сучасну історію, яка твориться на його очах, а також вивчати минуле. Лише знаючи цей матеріал, дитина стане в майбутньому повноправним членом суспільства і зможе впливати на творення майбутнього.

Можна відзначити, що перший урок в 2017-2018 навчальному році був спрямований на виховання гуманістів і справжніх патріотів. Фотозвіти Першого уроку можна переглянути у Галереї.

2

myFlickr

Фестиваль квітів.

DSC_0866

             Офіційне закриття екологічного місячника «Краса Землі моєї»  відбулося 18 травня 2017р  фестивалем квітів «Квіти України»! ( відповідальна вчитель хімії Сухачова Л.В.). В конкурсі прийняли участь учениці  6 –х - 9-х класів. Учасниці конкурсу презентували саморобне  вбрання – костюм квітки. Розповіли легенду , повір’я про квітку та лікарські властивості рослини.

            За підсумками фестивалю учасниці посіли наступні місця - переможниця конкурсу – Михайлова Марія, учениця 6-а класу, представляла квітку – пролісок ( кл. керівник Тарасенко А.В.);

            ІІ місце – Паражинська Єва, учениця 9-хб-фм класу представляла квітку – мак ( кл. керівник Бройко В.В.);  

           ІІІ місце – Канигіна Вікторія, учениця 9-іп класу, представляла квітку – волошку ( кл. керівник Орел Г.М.); 

          учасницями конкурсу стали: 

-         учениця 9-ме класу  Нємна Тетяна, яка представляла квітку – ромашку;

-         учениця 8-іп класу Кржечковська  Софія, яка представляла квітку – пролісок;

-          учениця 8-фм класу Фідря Юлія, яка представляла соняшник;

-          учениця 6-б класу Семеренко Софія, яка представляла квітку – незабудку;

-         учениця 6-в класу Світлична Арина, яка представляла квітку – барвінок;

-          учениця 7-а класу Сидоренко Софія, яка представляла квітку – білу лілію

-          учениця 7-б класу Раздрокіна Ксенія, яка представляла латаття.

myFlickr