День Соборності

До цієї пам’ятної дати в ЗЛ «Логос» були проведені виховні заходи по класах та відкрита виховна година для учнів 6-х класів у актовій залі ліцею, яку підготували класні керівники Бербелюк О.А., Білоус О.Г., Павлів М.І.

Учні 7-х класів разом з керівником гуртка комп´ютерного дизайну Чепігою Н.К. зробили інсталяцію «Україна – місто дружби».

В бібліотеці ліцею експонується книжкова виставка «Кохаю край наш дорогий, що зветься Україна».

У холі ліцею 6-ми класами було оформлено стенд для конкурсних плакатів учнів 5-9 класів, присвячених Дню Соборності.

myFlickr

День писемності та мови

9 листопада - День української писемності та мови. Це одне з наймолодших державних свят. Його запроваджено  1997 року за ініціативою Всеукраїнського товариства "Просвіта" імені Тараса Шевченка.

6 листопада 1997 року було підписано Указ Президента України, у якому говориться: “На підтримку ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливості ролі української мови в консолідації суспільства постановляю: “Установити в Україні День української писемності та мови, який відзначати щорічно 9 листопада в день вшанування пам’яті Преподобного Нестора Літописця”.

16 листопада була проведена відкрита виховна годинадо Дня писемності.Підготували та провели виховну годину учні шостих класів під керівництвом вчителя української мови Гунченко Світлани Анатоліївни.

myFlickr

Ею гордится лицей!

новости 1

Ученица 5Б класса нашего лицея Дарья Стоянова заняла І место по карате на Кубке Мира в г. Будапеште!!! Мы все гордимся достижением Даши и рады поздравить ее с победой.

Стоянова Дарья начала заниматься карате с 2013 года. Первые соревнования  состоялись 01.12.2014 года.

С 01.12.2014 по настоящее время Дарья участвовала в 28 соревнованиях. На счету у Даши 26 медалей: 13 первых мест, 6 вторых мест, 7 третьих.

Особо значимые результаты:  

       2 место на чемпионате Украины 2016 г в г.Запорожье

       3 место на чемпионате Украины 2017 г.в г.Луцке

       3 место на чемпионате Украины 2017 г.в г.Днепре

       3 место на Кубке Украины 2016 г. в г. Днепре

       1 место на Всеукраинскому турнире 2017 г. в.Запорожье

1 место на Кубке Мира 2017 г. в.Будапешт

Победитель Запорожской, Днепропетровский, Кировоградской областей.

Первым тренером Дарьи был Хомицкий Николай Евгеньевич - 1дан (когда она училась в начальной школе при лицее «Логос»).

Сейчас она тренируется у Кляпчука Владимира Александровича - 1дан. Также дополнительно индивидуально тренируется  у Виктории Евтушенко. Виктория Евтушенко - чемпионка мира по муэй-тай (таиландский бокс) 2017 г.в Таиланде.

Желаем Дарье новых славных побед!!!

новости2