День ракетних військ і артилерії України

3 листопада, четвер

Безымянный.jpg

Професійне військове свято українських ракетників і артилеристів приурочено дню, в який в роки Великої Вітчизняної Війни, 3-го листопада 1943-го року, при високої щільності артилерії на ділянці прориву оборони противника була розпочата операція з визволення столиці України - міста Києва. Він відзначається на підставі Указу Президента незалежної України від 31-го жовтня 1997-го року № 1215/97.

У День ракетних військ і артилерії незалежної України ми приєднуємося до привітань на адресу всіх, хто пов’язав свою трудову діяльність і свій громадянський обов’язок з розробками і виробництвом цієї високотехнологічної техніки, на адресу тих, хто зараз несе свою вахту на бойовому посту, на адресу ветеранів ракетників і артилеристів. Зі святом Вас і глибокий Вам уклін! З Днем ракетних військ і артилерії!

Учні 5-11 класів ліцею приєдналися до волонтерської акції та зібрали кошти на підтримку воїнів-артилеристів нашої області, які зараз беруть участь в АТО. Адміністрація ліцею від імені волонтерів передає подяку всім класам, які брали участь в акції. А особливо батьківським, учнівським колективам та класним керівникам 11 ФМІП, 9ІП, 7А, 5А.  

IMG_20161102_112633.jpg

На знімку активісти парламенту з волонтерами.

Математический тренинг

     В рамках проекта Научно-методического центра  Департамента образования и науки Запорожского городского совета "Городские методические обучения" уже второй год работает Математический тренинг для учителей математики г.Запорожье. 25.10.2016 года был проведен мастер-класс.  Основные цели тренинга включают:                                                                                                      

-    повышение предметной компетентности учителей математики;                                                                           -    подготовка к реформированию математического образования;

-    повышение эффективности подготовки учеников к успешной сдаче  ЗНО.

     В тренинге также приняли участие учителя математики  ЗЛ "Логос": Н.А. Богомазова, О.Г. Белоус, В.В. Бройко, Н.Н. Киливник. "Интересную задачу" предложил слушателям один из тренеров мастер-класса  руководитель математического кружка  ЗЛ "Логос"    Ф.Л. Донин.

Изображение 044

myFlickr

 

Подяка

2.jpg 

Мероприятия в 5-6 классах "Берегите природу"

З метою формування у учнівської молоді екологічної культури і освіченості, патріотизму та дбайливого відношення до рідного краю, працівники та учні  Запорізького ліцею «Логос» прийняли участь  у міській екологозорієнтованій акції «Чисте місто».

Екологічна акція проводилась  з 27 вересня  по 13 жовтня 2016р. Протягом цього періоду були проведені наступні заходи.

1 Урочиста лінійка «Збережемо нашу планету» виховний захід для учнів 4-11 класів

Вчителі природничого циклу

03.10.2016

14.30

2

Виставка плакатів, малюнків  «  Тварини на вулицях міста» та стіннівок, малюнків

« Рослини поряд з нами» для учнів 3-11 кл

Вчителі природничого циклу

Пантелєєва І.В., вчитель образотворчого мистецтва

Протягом акції
 3 Фотовиставка «Місто очима дітей» для учнів 3-11 класів Вчителі природничого циклу Протягом акції
4 Участь у міській виставці дитячих творчих фоторобот «Місто очима дітей». Приходько Н.Ф., Літвінова О.К., Сурду Л.Р. 12.10.2016
5 Висвітлення проведених заходів на сайті ліцею. Сурду К.Я., вчитель інформатики, відповідальний за сайт ліцею 27.09.2016-13.10.2016
6 Участь у міському екологічному проекті «Екологічний вектор». За відповідним наказом ДОН ЗМР  
7 «Ми відповідаємо  за тих кого приручили» виховний захід для учнів 5-х класів Приходько Н.Ф., Музика Л.Р.,  Літвінова О.К.

06.10.2016

13.50

актова зала

8 «Поводження з карантинними рослинами» виховний захід для учнів 6-7-х класів Приходько Н.Ф., Музика Л.Р.,  Літвінова О.К.

13.10.2016

13.50

актова зала

9 Підведення підсумків акції «Чисте місто»  для учнів 3- 11 класів Вчителі природничого циклу

13.10.2016

13.30

актова зала

myFlickr

1 урок ЛОГОС

Перший урок – самий головний, самий довгоочікуваний.

На ньому учні та вчителі говорили про головне в нашому бутті – про Батьківщину.

Двадцять п’ять років тому справдилася віковічна мрія наших предків — бути законними господарями на своїй багатій і чарівній землі. Безумовно, ця дата навіки увійшла в історію країни, ставши золотою сторінкою її біографії, започаткувала нову епоху в житті українського народу незважаючи на те, що перші кроки незалежності стали для всіх своєрідним тестом на зрілість, терпіння, толерантність і, нарешті — на здоровий глузд.

«Люблять Батьківщину не за те, що вона велика, а за те, що вона - твоя», - виголосив у своїй промові давньоримський філософ Сенека.

Яка вона – наша Батьківщина? Що ми знаємо про неї?

Про це йшлося на першій зустрічі у новому навчальному році.

 

DSCF7921

IMG_34433

Фотоматеріали заходів можна переглянути в галереї